Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Létezik, hogy elektromos...

Létezik, hogy elektromos mellszívóval lassabban tudom lefejni a tejet mint kézivel? Más is tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem lecserélem Philips Avent kézi mellszívómat egy elektromos Mini Medelára, mivel fárasztó volt pumpálni. Kicsit csalódott vagyok, mert szerintem sokkal tovább tart, hiába tudok közben mást is csinálni. Mivel a kezemmel én diktálom a sebességet, addig az elektromosnál nem lehet állítani. Vagy az enyém selejt?
2011. dec. 17. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem az elektromossal nem jött szinte semmi, kézi avent viszont szuper. Nem adom semmiért, ha még egy babám lesz, biztosan azt fogom használni. Jobb nincs!
2011. dec. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ceyla ***** válasza:

Nekem is kényelmesebb volt a kézi, bár fárasztóbb.

Próbáld meg azt, hogy amikor érzed, hogy megindul a tej, akkor lassan nyomd le a kart és hagyd lenyomva, ha pont jókor kapod el, akkor folyamatosan jönni fog a tejcsi anélkül, hogy pumpálnád.

Én a barátnőmtől hallottam ezt a technikát és nem hittem volna, hogy nálam is működni fog, de működött. :)

2011. dec. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én se elektromos, se kézi mellszívóval nem tudtam szinte semmit lefejni. Viszont kézzel egész szép mennyiségeket ahhoz képest. :)
2011. dec. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. Igazából szerencsére csak azért fejek, hogy tudjak akkor is ha esetleg el kell szaladnom valahova, meg tejszaporítás céljából néha. Csak gondoltam egyszerűbb az elektromos, de tévedtem.
2011. dec. 18. 09:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem magyon értitek a különbséget. A normális elektromos mellszívók megfelelő ritmusban és erősséggel képeznek vákuumot, a mellhez pedig jól illeszkednek.

Kézi vagy elektromos, mindegy, ha nem kell sokat fejni.

A működési módnál sokkal többet számít a márka.

A Medelánál teljes sorozat tölcsér áll rendelkezésedre, mert egy méret nem jó mindenkinek!


Olvasd el a következő linket:

www.medele.hu Tudásbázis -> Fejés

2011. dec. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Elolvastam a linket, valószínűleg a szívófej nem az én méretem. Már csak azt nem értem pontosan hogy mérjem le mekkora kell? Bocs, hogy értetlen vagyok, de nem akarok feleslegesen több pénzt invesztálni bele. A megfelelőre törekszem.
2011. dec. 20. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!