Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Már 13 hós a lányom, és még...

Már 13 hós a lányom, és még mindig nem jött meg a mensim. Hogy lesz így kistesó? A szopikat nem szeretném korlátozni.

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 16:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mivel te az a típus vagy aki nem menstruál szoptatás alatt, így nem lesz kistesó. El kelldönteni mit szeretnél.
2011. dec. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hogy lesz kis tesó ?! - Sehogy!
2011. dec. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hányszor szopizik még?
2011. dec. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
megcáfolom az előző válaszolókat.. 14 hónapos volt a lányom, szoptattam, nem menstruáltam és így estem teherbe a fiammal. nem is tudtam hogy terhes vagyok, csak amikor mentem volna a spirált felrakatni, akkor közölte a doki hogy nincs rá szükség mivel 11 hetes terhes vagyok. nekem így sikerült
2011. dec. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sokszor szopik még. Legalább 8-10 alkalom naponta.
2011. dec. 25. 18:32
 6/12 anonim ***** válasza:
46%

10 szoptatás mellett elég csekéyl esélyed van rá,hogy teherbe ess.

Amúgy egy 13 hónapos gyereknek már normális kaját kéne ennie,persze nem azt mondom,hogy nem normális ha szopik még,na de 10 ? inkább ennek az okát keresd meg először.

2011. dec. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%

Ne is korlátozd a szopikat.Ne sürgesd a kistesót,legyél türelmes.A picidnek még "sok"anyára van szüksége.

Jelenleg a 4.babámat szoptatom,16 hónapos,menzi még sehol.

2011. dec. 26. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló! Igen, a lelkem mélyén veled értek egyet. Úgy érzem, ha a kislányom "elenged", akkor majd visszajön a mensim meg a termékenységem. Nem szeretnék elébe vágni a dolgoknak (csak persze kicsit türelmetlen vagyok). Annyira nem sürgős a kistesó, hogy a lányomban ez egy törés legyen.


Az pedig miért lenne baj, hogy sokszor szopik egy nap? Ő tudja a legjobban, mennyire van igénye, nem?

2011. dec. 26. 09:22
 9/12 anonim ***** válasza:
46%

Oké,bocs,akkor nem szóltam.És köszi a lepontozást is,nem tudom mi sértőt írtam.

Mindenestre MINIMUM tizsszer egy újszülött sem szopik egy nap,akkor érdekes,hogy egy 1 éves gyereknek ennyire van igénye,de nekem baromira mindegy,cska leirtam a véleményem..

ha cska olyat akartál hallani,ami egyezik a tiéddel,miért kérdezted meg?

2011. dec. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
20%

1,1 éves is nyugodtan szopizhat még 10x is.Főleg ha nincsen cumija.

Egy évesen az anyatej kb 70% kell legyen,30% a többi táplálék.

2011. dec. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!