Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki 3 hónapos babát szoptat,...

Aki 3 hónapos babát szoptat, mennyi folyadékot iszik egy nap? Aki méri a szopikat, mennyit eszik a babája egy nap?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem ittam jelentősen többet,mint normálisan, max. 3 liter körül (bben benne volt minden folyadék, a leves is).

Soha nem mértem,mennyit szopott a láűnyom, de igény szerint szopizott, általában 3 óránként..6 hónapos koráig nem is kapott mást.

Ha beállt a kereslet-kínálat, akkor a babád szabályozza a tej mennyiségét, függetlenül attól, hogy te mennyit iszol, eszel..

2011. márc. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Mi 11 hetesek vagyunk,naponta 7-szer eszik 100-120ml között!A folyadék bevitel soha nem volt az erősségem,kb.2 liter van meg szerintem!
2011. márc. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Az én babám egész nap szopizik, de már az első napoktól az esti, utolsó szopit ki kell egészítenem tápszerrel. Bármit csinálok, addigra kifogy a tejem. Minden este 50-80 van csak, amire még megeszik 100 tápit és evvel alszik reggelig. Tegnap véletlenül összefutottam a csecsemős nővérrel, Ő mondta, hogy igyak többet. Sajnos nem megy. A 3 litert is alig tudom legyűrni.
2011. márc. 22. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!