Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szülés után majdnem pontosan...

Haramia kérdése:

Szülés után majdnem pontosan fél évvel jött az első menstruáció. Nálatok ez befolyásolta a szoptatást?

Figyelt kérdés

Kisfiam január 7-én lesz hat hónapos, csak anyatejes. Pár napos görcsölés után ma reggel megjött a szülés utáni első menstruációm. Nagyon szeretném még legalább egy éves koráig szoptatni, ezért érdeklene, hogy akiknél hasonló volt, hogyan alakult a későbbiekben a szoptatás!?

Előre is köszi a válaszokat!


2011. dec. 27. 08:45
 1/8 Andizsuzsi ***** válasza:
Nekem rögtön jött szülés után, 6 hetes kontrollra már úgy mentem, utána is rendszeresen volt, a szoptatást egyáltalán nem befolyásolta. Gyerkőc 1 évig szopott.
2011. dec. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3x 1év szoptatás, kb 5-7 hónap menstruálva.Semmi gond nem volt
2011. dec. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2x 10-11 hónap szoptatás, először 8 másodszor 6 hónap után jött meg először a mensim, észre se vették, szoptak tovább ugyanúgy.
2011. dec. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én azt figyeltem meg, hogy minden alkalommal mikor menstruálok előtte pár nappal éjszaka többször kel, és kevesebbet szopizik, de mikor már meg van akkor helyreáll minden.
2011. dec. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, azt elfelejtettem megírni, hogy én is kb. fél évre kezdtem menstruálni. Most lesz másfél éves a kisfiam és még mindig napi 5 -6 alkalommal szopizik.
2011. dec. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szülés után 2 hónapra jött meg. Több mint egy évig szoptattam, semiben sem befolyásolta.
2011. dec. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szülés után 4 héttel jött meg elsőnek, nem igazán ízlett neki már előtte egy nappal, de mivel éhes volt, egy idő után megette. Innentől kezdve ugyan ez volt, minden peteérésnél, és menstruációnál 1,5 éven át.
2011. dec. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is előtte pár nappal van változás. Olyankor mintha kevesebb lenne, de mikor megjön visszaáll. 7 hónapos most a kisfiam es még szoptatom naponta 4-5x plusz hozzátáplálás.
2015. dec. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!