Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az anyatej a hűtőben meddig...

Az anyatej a hűtőben meddig tárolható?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 08:18
 1/7 anonim ***** válasza:
24 óra
2012. jan. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tankönyv szerint 24 óra, de a tejgyűjtő állomás se megy házhoz naponta a tejadó anyákhoz csak heti 3x. Akkor valószínűleg ha megfelelően van lefejve, jó az 2 napig vagy akár tovább is.
2012. jan. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1nap. Mélyhűtőbe akár fél évig is eláll.
2012. jan. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TKI Ibolya ***** válasza:
Én pedig azt olvastam hogy 4-5 napig is tárolható.Nekem mindig van a hűtőben mert gyógyszert kell beadnom vele napi szinten és semmi baja.
2012. jan. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
72 oran at, de nem a hutoszekreny ajtajaban, hanem belul. Fagyasztoban 6 honap, de ajanlatos 24 oran belul lefagyasztani.
2012. jan. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszer egy LLL szakembertol hallottam, hogy szobahomersekleten 24 ora, sima hutoben 1 het. Az eltett anyatej persze csunyan szetvalik, mert nincs homogenizalva, mint a bolti tehentej. Mielott odaadnad a babanak, ossze kell razni, es meg kell kostolni.
2012. jan. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekünk itt Nèmetorszàgban a doki ès a vèdőnő is azt mondta 72 òra. Annàl tovàbb nem tartom.
2018. máj. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!