Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha cici mellett tápot is...

Ha cici mellett tápot is szeretneek adni babamnak (3hetes) akkor a kanavit cseppet elkell hagynom?

Figyelt kérdés
Ugy hallottam akkor a K vitamint nem kell adni neki,mert a tapban benne van.20 percenkent felsír cicit keresve,szopizik kicsit es elalszik rajta.hallol h neha nagyokat gortyol de megis egy kis ido mulva ujra ker...biztos nem taplalo a tejem:-(
2012. jan. 7. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt azért orvossal beszéld meg, mert kérhet azért is cicit, mert valami baja van, valamije fáj, és a cici nyugtatja meg. Ne nyúlj rögtön magadtól táphoz, nem biztos, hogy az a baj.

Amúgy anno nekem rögtön kellett sajnos pótlás, és azt mondta a védőnő, írjam, mennyit iszik tápból, ha napi 450-500 megvan, akkor nem kell a vitamin. De mindenképp erről is beszélj orvossal, lehet, hogy tápszertől is függ.

2012. jan. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Kérlek ne adj neki tápszert. Az első babámmal én is így jártam és az lett a vége hogy már egyátalán nem akart szopizni. A második babám most 3 hós és 3 hetes korában Ő is 20 percenként cicizett. Én úgy csináltam hogy hagytam hagy aludjon a cicimen. Kortyolt egy párat aztán abbahagyta nem azért mert kevés a tej hanem mert pihen, majd kicsit később magától folytatta. Azért alszik be szopizás közben mert anyucinál jól érzi magát megnyugszik és elalszik.
2012. jan. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de nem ehezik?en nagyon szertnek szoptatni,de miert nem alszik?lehet ehes,nem?igy o is kialvatlan es en is
2012. jan. 7. 11:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet csak növekedési ugrás, de pár nap alatt javulnia kellene a helyzetnek. Ha eddig nem, altasd hason, lehet hogy a végtagmozgásai ébresztik gyakran.
2012. jan. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xStefix ***** válasza:

A másik kérdésednél ott a válasz. Teljesen felesleges lenne a tápszer!

És: szerintem olvass utána a szoptatásnak, még most az elején, hogy tudd, hogyan is működik a dolog. Úgy érzem, hogy még keveset tudsz róla és/vagy van pár helytelen infód (pl. nem tápláló tej). Ez persze nem baj, csak jobb, ha minél hamarabb informálódsz, mert így sok problémától kímélheted meg magad a későbbiekre. :)

Itt olvasgathatsz: www.lll.hu

2012. jan. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!