Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van aki szoptatás alatt is...

Van aki szoptatás alatt is kávézik/kávézott? Azt mondta az orvosom, hogy napi 2 megengedett. Vélemények?

Figyelt kérdés
2009. máj. 24. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!Az én kisbabás ismerőseim mindannyian kávéznak annak ellenére, h szoptatnak, és semmi baja nincs a babájuknak, ugyanúgy alszanak rendesen, más gondjuk sincs. Persze sok tejjel öntik fel. Én még csak most várom az első babámat, a 36. hétben vagyunk, tehát ilyen téren még nincs tapasztalatom, de én is kávézom, reggel meg délben szoktam inni tejes kávét, m folyamatosan 85/60 a vérnyomásom, ami sztem elég alacsony...nekem is a doki meg a védőnő javasolta.

Ha baja lehetne tőle a picinek, a dokik csaknem javasolnák sztem. :)

2009. máj. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónapos a babám és énis kávézok de ugyanugy alszik a fiam! Sok tejjel iszod akkor szerintem az nemárt.
2009. máj. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ha az orvos azt mondta hogy ihatsz,akkor igyál nyugodtan,főleg ha alacsony a vérnyomásod.Inkább a kávé mint a gyógyszer
2009. máj. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem szülés után nagyon alacsony volt a vérnyomásom és ott mondták, hogy igyak nyugodtan kávét, napi 1-2 nem árt. Én simán, tejporral iszom, mert tejjel nem megy le. A kislányom máig nagyon nyugodt, jó alvó baba, 8,5 hónapos.
2009. máj. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is kávézok, napi 1-2-szer. A babám másfél hónapos kora óta este 8-tól reggel fél 8 - 8-ig alszik, és napközben is szokott. Nem érzi egyáltalán, hogy én kávézok. Nekem nagyon jól esik, el is ájulnék, ha nem ihatnék, olyan alacsony a vérnyomásom.
2009. máj. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is elájulós vagyok kávé nélkül főleg ebben a melegben. 1-et szoktam inni reggel vagy délelőtt (amikor van rá időm) de ugyanolyan a babám mint régebben amikor még nem mertem inni. Most 3 hós és kb.1,2 hónapja iszok.
2009. máj. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!