Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt megengedett...

Szoptatás alatt megengedett egy pohár sör?

Figyelt kérdés
13 hónapja szoptatok.
2010. aug. 20. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Én alkoholmentes sört iszom, citromos Karamalz-ot jó tejserkentő esetleg próbáld ki ezt.
2010. aug. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
1 pohár megengedett, még jó hatással is van a tejszaporításra állítólag.
2010. aug. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Egy pohar sor vagy bor megengedett a terhesseg es a szoptatas alatt, persze nem minden nap, de nem tartalmaz annyi alkoholt, hogy kart okozzon, viszont rengeteg jotekony hatasu asvanyi anyag van bennuk.
2010. aug. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 xStefix ***** válasza:
Gondolom, ennyi idősen már többször eszik szilárdat egy nap és nemcsak szoptatod. Ebben az esetben szerintem nyugodtan lehet, de mondjuk én is azon a véleményen vagyok, hogy talán ne minden nap igyál és ne szoptatás előtt, hanem inkább utána.
2010. aug. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi.Persze.Nem minden nap gondoltam.Ha szoptatás után iszom,akkor is hozzájut a baba a következő szoptatáskor,ugye?
2010. aug. 21. 13:17
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A barna sör kifejezetten jó tejserkentő. Én orvosi tanácsra ittam napi 2dl-t, és bevált. Mellesleg én sem éreztem úgy, h. mindenről le kell mondanom...:)
2010. aug. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!