Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a véleményetek a szoptató...

Mi a véleményetek a szoptató párnáról?

Figyelt kérdés
Bár még csak kismama vagyok, de vettem egyet, istenien tudok rajta pihizni, tv-zni, remélem a szoptatásnál is így fogom szeretni.

2012. jan. 10. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem használtam szoptatásnál.Fekve szoptatok. És engem zavar, hogy csörögnek a golyók. Varrtam egy jobbat.
2012. jan. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kislányom 6 naposan csinált egy 24 órás szopási sztrájkot. Visszamentünk a kórházba, ott adtak egy szopipárnát, és úgy hajlandó volt szopni. 1 hétig csak azzal tudtuk megoldani, onnantól viszont csak feszengett rajta.

Szerintem a miénk túl tömött és bufla, nem tudott rajta hozzám bújni. Így nálunk is pihenődarab lett, a gyerekek azon tévéznek.

Az már csak plusz érdekesség, hogy végül megtaláltuk az optimális szopási pozíciót. A hónom alá vettem a babát, tehát a lábai a hátam felé álltak, és a feje alá tettem a kezemet.

2012. jan. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is már pocakosan megvettem. Életem egyik legjobb döntése volt. Kisfiam imádja kinn-benn:-DDD 5 hónapos kizárólag ezzel szopizunk. Nekem hatalmas segítség volt császár után is ,mert nem kell tartani a babát mind két kezed szabad. Csak addig kemény, és csörög-zörög amíg nincs "bejáratva". kb 2hét, utána kicsit összeesnek benne a gyöngyök, és remek. Ajánlom szívből mindenkinek!
2012. jan. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!