Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan kell kézzel fejni? Mi...

Hogyan kell kézzel fejni? Mi az a technika, ami Nálatok bevált?

Figyelt kérdés

Kérlek, ne javasoljatok gépeket. Azon túl vagyok. Kézzel szeretnék fejni, de vagy béna vagyok, vagy ki tudja...

A la leche liga oldalán olvasottak szerint csináltam, de nem jártam sikerrel...

Kérlek, aki tud ügyesen fejni kézzel, írjon, hogyan is csináljam!


5 hós a lányom, este akarok fejni, miután lefektettem, hogy szaporodjon a tejem. (kezdetektől 2 cicit ürít ki, és mostanra elég kevés a tejem, illetve neki lehet túl nagy az igénye. gyakori szopi nap közben van!)



2012. jan. 10. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. jan. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

már én is meggúgliztam. enynire nem vagyok hülye.

ráadásul azt írtam, hogy a lll szerint fejtem.

azt kértem, olyan írjon, akinek van tapasztalata.

2012. jan. 11. 08:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
MIndenkepp kend be kicsit a melledet , hogy legyen csuszos, de ne tul csuszos ,szarazon eleg nehez es ugy kepzeld egy, hogy egy szologerezdhez hasonlo keppen vannak a tejcsatornak es annak az iranyaba, illetve a mellbimbo iranyaba, fentrol lefele, oldalrol mellbimbo fele fejj. Nem korkorosen. A melled ala helyezz egy steril muanyag dobozkat amibe fog a tej csepegni. Kitartast a fejeshez.
2012. jan. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2012. jan. 13. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!