Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki feji a tejet, jut ideje a...

Aki feji a tejet, jut ideje a háztartásra?

Figyelt kérdés

arra lennék kiváncsi,hogy kismamák,aki fejitek a tejet a babának,mennyi idötök jut mellette a háztartásra?

hogy oldjátok meg a fözést,takarítást?

2 és fél hós a kisbabám és fejnem kell neki,és épp ma kaptam meg a "kedves nagymamától",-aki szinte semmit nem segít- hogy van-e fött étel mindennap,a fiacskája ugyanis nem ehhez van hozzászokva...

persze a mama nincs tisztában vele,mennyi idöt vesz el a fejés.nekem legalábbis sokat,mert mindig nehezen indul meg a tejem


2009. máj. 25. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell fejned?
2009. máj. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

mert nem szopizik rendesen a baba.

elöször mindig cicire teszem,de pár percig szívja,aztán elengedi és sír.pedig tejem van

2009. máj. 25. 15:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Most a gyerek az első.Ha fejned kell,akkor azzal foglalkozz és ne a kedves mamával!Mi lenne, ha valahonnan hordanátok a kajcsit?Akkor ehetne fött ételt a férjed is és lenne időd a fejésre is.
2009. máj. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom. Ez így sokkal nehezebb. De ne foglalkozz az anyósoddal, szerintem a férjed megérti, hogy emiatt kevesebb idő jut rá.
2009. máj. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
7,5 hetes a babóm, 2 héttel ezelőttig én is minden etetés után fejtem, aztán maradt kb 1 órám a következő körig. Abban az 1 órában meg pihizni próbáltam. Szerencsém volt, mert anyu hozott meleg kaját, meg vasalt, anyósom is sokat segített. Most 2 hete már csak néha fejek, főleg este vagy reggel, így jut idő másra is.
2009. máj. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én párom mindenben segít, nálunk minden nap van főtt kaja, de be kell vallanom, hogy a hét 7 napjából 5 alkalommal ő főz... A vasalásban is, a mosásban, a takarításban is segít. Azt mondja, az a fontos, hogy a babának jó legyen, és ahhoz az kell, hogy én kipihent legyek... Persze azért én is csinálgatom a házimunkát, csak nem olyan intenzitással :)

Bár nálunk már a terhesség alatt is így volt. Mellette ráadásul dolgozik is. Néha úgy érzem, megfogtam annak a bizonyosnak a lábát :P

2009. máj. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk anyóspajtást felrúgnám a csillagos égig!!


Menjen aztán pelenkázza be akkor a fiacskáját ha képtelen magának főzni az az ember!!


Bezzeg bszni ment egyedül is..


Öreganyám meg inkább a temetőt látogassa sürübben, mint a ti otthonotokat, aztán válasszon ki magának egy parcellát


Szánalmas...

2010. máj. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Remélem innentől az unoka közelébe sem engeded azt a rosszindulatú banyát!
2010. máj. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!