Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás ideje alatt mikor...

Szoptatás ideje alatt mikor jött meg először a menstruációtok? Másabb volt, mint szülés előtt? Egyébként ez már jelzi, hogy regenerálódott a szervezetünk?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 13:22
 1/4 anonim válasza:
100%
Nekem 10 hónapos volt a kislányom, és talán kicsit erősebb a vérzés mint előtte volt. Vkinek állítólag megváltozik a tej íze, és nem kéri a baba, de szerencsére nálunk utána is szopizott még 6 hónapig.
2011. máj. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

Nekem első gyermekemmel csak a szoptatás teljes elhagyása után jött meg. Szülés előtt mindig nagyon fájt a hasam, görcsoldóval éltem át a legrosszabb napokat. Most ez megszűnt, szinte észre sem vettem, hogy menstruálok bár a mennyiség maradt.

Második gyermekem 10 hónapos, még nem jelentkezett menstruáció.

2011. máj. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindkétszer szülés utáni 3. hónapban jött meg, pedig csak szopiztak a fiaim, teljesen fájdalommentes minden menzeszem:)
2011. máj. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De jó nektek csajok!

Lánykám 6 hónapos és már megjött:(:( Nagyon nem hiányzott.

Annyira nem fáj, mondjuk szülés előtt se vettem nagyon észre, csak most valahogy olyan más!! Lehet csak elfelejtettm már,hogy milyen is menstruálni:):):):)

2011. máj. 13. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!