Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szülés után a ruháim 80%-a...

Szülés után a ruháim 80%-a használhatatlan otthonon kívül, mert jellemzően irodai viseletek. Sem a szoptatáshoz, sem a pici baba hordozásához, büfiztetéséhez stb. nem jók, és valószínűleg a játszóra sem ezekben fogok menni. Ismerős a helyzet vkinek?

Figyelt kérdés
Nem beszélve a plusz kilókról, ami miatt rengeteg nadrág nem is jön rám. Sőt, úgy érzem a nagy (obb) mellek és csípő miatt átrendeződött az egész testem.
2012. jan. 14. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, vettem helyettük másikat, pl farmert, ami kénylemes és itthonra és játszóra is jó, vagy olyan másik kord nadrágot ami kénylemes, de játszóra is jó.

Pl felsökben míg bukos volt a gyerek mikor lebukott csak ledobtam és felvettem egy másik felsöt, olyat amiben nem látszik a hasam, nem feszül, de azért csinos annyira hogy simán ki lehet menni benne.


én nem szeretek melegítöbn kinyult polóban itthon lenni. habár most hogy megint terhes vagyok, most van egy átmeneti idö amikor már minden farmer kicsi, de a terhes nacikat még nem szedtem elö, így kénytelen vagyok itthon melegítöt felvenni.

2012. jan. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne ismerős a szitu. Én nem híztam sokat, mégsem voltak jók a régi ruháim. Aztán, mikor már a szoptatás elmaradozott (14 hósan), akkor kezdtem kicsit fogyózni, akkor minden ruhám nagy lett. Szóval semmi esetre se adj túl rajtuk! Néhány hónap múlva fel tudod őket venni.
2012. jan. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fordítva, mert én pont nagyon lefogytam szoptatások alatt, de a szitu ugyanaz. Már 3 éve vagyok itthon, 2 gyerekem van, az életben nem fogok visszahízni. Így az összes régi ruhámat elajándékoztam, és vettem újakat a soványabb önmagamra, csupa olyat, amiben a játszótérre tudok járni: farmerok, pólók, kényelmes kardigánok, sportos kabát, sportcipő. Jelen pillanatban viszont nincs itthon egy darab se, amiben be lehetne menni egy irodába.
2012. jan. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az állandó szopik miatt amúgy is jól meg kell válogatnom, hogy milyen felsőt veszek fel, de az alakváltozás miatt valószínűleg teljes gardrób-frissítés szükségeltetik. Meg egy új pénztárca :-))
2012. jan. 17. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!