Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem tud szopni a babám, pedig...

Nem tud szopni a babám, pedig már 4,5 hónapos. , Mit tegyek? Létezik hogy egy baba elfelejt szopni? Volt már valaki igy? Már nagyon ki vagyok.

Figyelt kérdés
Már egy hónapja sztrájkol,pedig előtte nagyon jól szopott. Félálomba etetem.Pár napja ha evésre kerül a sor, megpróbál enni, de csak úgy ha akezemben van, ha sok megya szájába, vagy félrenyel abbahagyja és ordít,szó szerint. Jól gyarapszik egyébként.
2012. jan. 11. 06:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem piros a torka? A fogzás is bezavarhat a szopiba. Próőbáld meg bekenni az ínyét dentinox géllel, hátha a fogacskái bántják és ezért nem akar szopizni.
2012. jan. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem piros.Már voltam orvosnál vele.Az inye picit fel van dagadva, legalább is ezt mondta a doktornő,de én nem látok rajta semmit.
2012. jan. 11. 07:06
 3/13 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a bimbó védőt használni. Nekem ugyan ezt csinálta a kisfiam. Azzal viszont szépen eszik, mert egyenletesebben jön szerintem és azzal úgy vettem észre, h. nem tud félrenyelni. Most lesz 3 hónapos.
2012. jan. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Van bimbóvédőm és használtam is, de nem hajlandó fekve szopni, ha járkálva szoptatom akkor meg leesik, főleg ha forgatja a fejét.
2012. jan. 11. 08:32
 5/13 anonim ***** válasza:

Járkálva szoptatsz...?? Ezt nevezem, kész akrobatikus mutatvány! :-)

Viccet félretéve: én ülve szoptatok egy kényelmes fotelban, a gyerek alatt egy kispárna, hogy kényelmes legyen neki és nekem is. Így próbáltad már esetleg?

2012. jan. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De próbáltam mindenféleképpen de nem hajlandó enni.
2012. jan. 11. 11:16
 7/13 TKI Ibolya ***** válasza:
nem lehet hogy cumitól cumizavaros?
2012. jan. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Elképzelhető, de nagyon keveset adom neki, csak ha elmegyünk valahova.Mert akkor azért nem akarom h. ordítson.
2012. jan. 11. 12:30
 9/13 xStefix ***** válasza:

Hát, igazából rá kellene jönnöd, mi miatt sztrájkol.

Nem tudsz visszaemlékezni, vajon mikor kezdte el? Volt valami változás akkoriban?

2012. jan. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
már egy hónapja ezt csinálja.nem tom mitől?lecsökkent a tejem akkortájt.
2012. jan. 11. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!