Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem felejtitek el, hogy...

Nem felejtitek el, hogy melyik melletekből szopiztatok utoljára?

Figyelt kérdés
Én sokszor szerintem ugyanabból etetek mert nem emlékszem és nem is érzem hiába fogdosom, nyomkodom. Nem baj ez?
2009. máj. 25. 22:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
24%
Én füzetet vezetek. Óra, perc, Jobb vagy Bal és régebben még a mennyiséget is írtam plusz azt hogy hányszor kakil. :o)))
2009. máj. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én egy hajgumit teszek arra a csuklómra, amelyikből szoptatok. Minden szoptatásnál cserélem, így tudom, hogy a következőnél a csupasz csuklós a soros.
2009. máj. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én se tudom soha:S Így mindig a következő mellem melltarórészébe teszek ilyen kis "lap"vattát.
2009. máj. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Tisztáa dedós dolog, de én írom, hogy mikor melyik ciciből szoptattam, így legalább látom, mikor ettünk utoljára. Azt is elfelejteném. sok barátnőm csinálja így.
2009. máj. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!