Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A szopi közben a másik mellete...

A szopi közben a másik melletekből csordogáló tejcit elrakjátok?

Figyelt kérdés
Az tulajdonképpen csak vizes előtej, nem? Jóllakik ezzel a baba? Érdemes nekem is eltennem szükség esetére? Vagy ez az elcsöpögő tejci "nem ér sokat" (ne értsétek félre, úgy értem nem laktat).
2009. dec. 21. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem azért de hogyan fognád fel? A baba ahogy mocorog néha ellökheti. Nem ér annyit ezzel is macerálni. Szerintem.
2009. dec. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem elég ritkán csepegett, akkor sem sokat, így hagytam elfolyni. Ha erőst feszített, akkor váltottam mellett. Nem fejtem egyáltalán-igaz szopi közben is gyakran lövelt a szájába a tej, így tikkadozott, s ilyenkor egy kicsit nyomkodva itatgattam. Lassan 6 hónapos anyatejes baba anyukája.
2009. dec. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tejgyűtő kagylóban fogtam fel,napi 3-4 dl összecsöpögött.Főzelékhez,gyümihez használtam.15 hóig szopizó nagyfiú anyukája.
2009. dec. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen melltartóba helyezhetős tejgyűjtős szilikon izé. Elég furcsa, de sokszor volt olyan, hogy fél deci is elcsepegett, miközben a másikból kajált a csajszi. Én kispohárból mindig odaadtam neki, miután nem akart többet szopni. Mivel ezzel nem kellett dolgoznia, elfogadta így is, hogy már jól lakott.


Ilyen ez a bigyó: [link]

2009. dec. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Összegyűjtöttem kagylóval,mert úgy voltam vele,hogy a semminél több,ha kell van mihez nyúlni.Ha netalán tápszerhez kell nyúlni,akkor pláne jó ha valameddig kap tejet,mégha előtejet is kap.Immunanyag abban is van,laktatni is laktat,ha hamarabb is lehet tőle éhes.
2009. dec. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is vettem kagylót, ugyanis bimbókiemelőnek volt hirdetve, de most jó szolgálatot tesz. Egyrészt nem a meltartóbetétem ázik át, másrészt tényleg van, hogy annyi mennyiség jön, hogy érdemes elrakni. Én fejni is szoktam, így hozzáöntöm a napi adaghoz.

Illetve kanálba öntök belőle, és a D vitamint belecseppentem. Így adom be neki. De ha csak nagyon pici jön, azt nem szoktam újrahasznosítani...

2009. dec. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az utolsóhoz: én is véletlenül kaptam, bimbóvédőt kértem, hogy vegyen a párom, a gyógyszertárban ezt sózták rá, pedig mondta, hogy mire kell :) Aztán végül mégis igyekeztem használni, ha már drága pénzért megvettük :)
2009. dec. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!