Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek van Avent kézi mellszív...

Akinek van Avent kézi mellszívója, lehet csalakoztatni rá MAM-os cumisüveget?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 11:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem. Csak Aventeset.
2012. jan. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jan. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Akkor sajna vagy sem MAMos mellszívót kell vegyek.
2012. jan. 16. 11:48
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha már van egy AVENTes szívód, szerintem ne vegyél másikat, inkánn valamit, amibe belefolyik (AVENTOS cumisüveg, vagy tartó pohárha), aztán áttöltöd a megfelelő cumisüvegbe. Nem egy nagy ügy, és biztos hogy olcsóbban megúszod. (Ha már mindenképpen a MAMos cumisüveg kell...)
2012. jan. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
bocs, inkább*
2012. jan. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
hmmm,egy szóval sem írtam,hogy VAN már mellszívóm.
2012. jan. 16. 12:24
 7/19 anonim ***** válasza:

Ok, csak nekem az jött le. De akkor meg nem értem az egészet teljesen...

Olyan mellszívót vegyél, ami jó a cicidnek és kényelmesen tudsz vele fejni. Nyilván az a legpraktikusabb, ha összeillik egy szett, de ha nem, az sem tragédia szerintem... No. :o)

2012. jan. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
és azt honnan tudjam mi fog illeni a cicimhez?? :D
2012. jan. 16. 12:39
 9/19 anonim ***** válasza:

Hát ez nehéz kérdés.

Én kaptam kölcsön elsőre egy AVENTosat, és annyira megfelelt, hogy tovább nem keresgéltem. Egyszer vidéken felejtettem, a szomszédtól kölcsönkértem egy MEDELAt, hát épp hogy véres-sebes nem lett a mellem. Nagyon nyomta, és fájt tőle, pedig csak egyszer használtam. Ja, nekem irtó kis melleim vannak, tehát annyit mondhatok, hogy az AVENTos illik a kicsihez. De amennyire hallom másoktól, ez az, amivel általában mindenki meg van elégedve.


Szerintem az is számít, hogy mikor, mire és mennyit akarod használni. Rendszeresen, vagy csak alkalom szerűen.


Érdemes talán kölcsön kérned valakitől és kipróbálni.

Meg van már a baba amúgy, vagy még pocakban?

Ha nem első baba, akkor talán jobban van elképzelésed arról is hogy mikor-mennyit akarsz fejni és mi célból. (Elsőnél az embernek gőze nincs, ez természetes)

2012. jan. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Még kismama vagyok,75/B-s mellekkel.

A MAM-os cumisüvegek nagyon tetszenek csupa jókat olvastam róluk,így gondoltam rákérdezek hátha jó lenne-e az Aventosra.

2012. jan. 16. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!