Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kisfiam most 19 hónapos,8...

Kisfiam most 19 hónapos,8 hónapos kora óta nem szoptatom. Még minidig jön a mellemből pár cseppnyi sárgás-átlátszó folyadék. Ez normális?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
89%

Nekem ez szoptatás abbahagyása után kb. 7-8 hónapig ment, aztán elmúlt.

Mikor dokinál voltam, azt mondta, hogy ha csak pár csepp és nem fáj, nem viszket, semmi más tünetem nincs, akkor ne aggódjak, el fog múlni.

Esetleg azért menj el dokihoz, és nézzen meg, írjon fel neked valamit, ami teljesen elapasztja, mert most már ezek szerint majdnem egy éve szenvedsz ezzel, ugye?

2012. jan. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Így van. Nem mintha zavarna, mert nem csöpög a mellemből, csak ha megnyomom, akkor jön. Úgy tudtam, hogy a szoptatás befejezése után fél-háromnegyed évig tarthat ez az állapot. Februárban úgyis megyek rákszűrésre, akkor rákérdezek a dokinál.
2012. jan. 22. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!