Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi folyadék normális egy...

Mennyi folyadék normális egy napra? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Kislányom 15 hónapos. Már nem főzök neki külön, a mi ételünkből eszik. Mindent megeszik, nem válogatós. Nagyon jó az étvágya is, nincs vele baj. De napi egy liter teát megiszik. Gyenge gyümölcsteát főzök, 1 literbe, 1 evőkanál méz, és egy evőkanál citromlé.
2011. júl. 21. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Az nagyon jó, ha ennyit megiszik. Szerintem az 1ek méz kicsit sok, de ha így szereti akkor semmi gond.
2011. júl. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én 14 hónaposom ma pl. 10 ml teát ivott meg a 40 fokos melegekben csúcsot döntött megivott 3 dl-t.Nagyon sajnálom de hiába kínálgatom....:(
2011. júl. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom 10 hónapos és simán megiszik 1.5 liter folyadékot egy nap..örülök neki tisztul a veséje!
2011. júl. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1,5 éves, 1,5 - 2 litert iszik, (vizet, szörpöt) viszont "fényevő", alig tudok beletömni valamit.
2011. júl. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!