Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen főzeléket esztek,...

Milyen főzeléket esztek, szoptatás alatt? Gesztenyepürét ettem, fájhat a pici hasa tőle?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Azért nem gondolnám, hogy attól fáj a babád hasa, mert az elsők között van a gesztenye, amit be lehet vezetni hozzátápláláskor. Függetlenül ettől simán el tudom képzelni, hiszen minden baba más.

Én bármit ehettem a második babámnál, neki nem fájt a hasa. Elsőnél csak a káposztával kellett vigyázni, a többi mehetett.

2012. jan. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én cask tököt, spenótot és krumplifőzeléket ettem, de így is pocifájós volt.:(
2012. jan. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én mindent eszek és nem fáj a hasa
2012. jan. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Amikor még a kórházban voltunk hoztak be nekem gesztenyepürét. A csecsemős meg rám szólt, hogy fájhat majd a baba hasa tőle. Remélem nálatok nem lesz ilyen hatás.
2012. jan. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 alaszka ***** válasza:
91%
Gesztenyétől nem hiszem! Inkább a tejszínhabtól, ha sokat tettél rá. Gesztenye az első kaják között van, amit majd kaphat.
2012. jan. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
Ember van fogalmad mennyire tüskés a gesztenye? Nem, hogy a babát kilyukasztja, de még a melleidet is. Én elgondolkodnék a helyedbe, hogy kell-e neked az a gyerek vagy inkább egy lyukas tejes vödröt szeretnél.
2012. jan. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Neked,szerintem meg az agyad lukas.Remélem neked még nincs gyereked,mert ha ilyen anyja van vagy apja van jobb ha meg sem születik,jobb lesz neki!!!!
2012. jan. 31. 08:13
 8/8 anonim ***** válasza:
én szinte mindent megettem és a babám sosem volt hasfájós. ez sztem nem attól függ hogy mit eszel, hanem hogy melyik baba milyen.
2012. febr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!