Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Cickafark TINKTÚRÁT lehet...

Cickafark TINKTÚRÁT lehet inni szoptatás alatt? Nem a teára gondolok! Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Felfáztam 1,5 hete, akkor kaptam antibiotikumot, de nagyon gyengét, amint beszedtem az összes bogyót, újra "kiújult" a felfázás. Még csak az elején vagyok, de érzem, hogy felfáztam kicsit, hogy hogy, nem tudom, nagyon vigyázok magamra. A cickafark tinktúrát javasolták, de alkoholos, és rá van írva, hogy nem ajánlják terheseknek és szoptatóknak. Viszont így már kapott az antibiotikumból az elmúlt hetekben a babám, most nem szeretnék rögtön gyógyszerhez nyúlni. Cumisüveg kizárva, csak cicit fogad el. Mit tanácsoltok? Annyira tanácstalan vagyok, hogy az a minimális alkohol tesz-e rosszabbat, vagy egy erős antibiotikum :( :( :(:
2012. jan. 23. 14:42
 1/3 anonim válasza:
Szia! Meg kéne nézni igazán miből is áll!Ha koffeint tartalmaz akkor NEM!Különben a baba 1 hétig 1irányba fog pörögni.Olyan neki mintha cólát innál.Valamint szerintem.van itt a neten is jó pár ötlet.igyál acct azt terhesen is ihattad.Vagy kamilla teát az se árt.Szerintem.jobbulást!
2012. jan. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

TE MIRŐL BESZÉLSZ????? koffein? ki beszélt erről???


ACC??? felfázásra??? miről zagyválsz itt össze-vissza?

2012. jan. 26. 16:43
 3/3 anonim válasza:
nem Zagyva:Te ...Elő szokott fordúlni,hogy van ilyen a teába.enny
2012. jan. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!