Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha reggel-este szoptatok és...

Ha reggel-este szoptatok és elfelejtek napközben inni, késő, ha este kampányszerűen kezdek inni 2órával szoptatás előtt?

Figyelt kérdés
régen (amikor 3óránként szopizott) akár fél órával előtte is elég volt innom,hogy alakul 12óránkénti "etetés"nél?
2011. dec. 17. 22:35
 1/3 Ceyla ***** válasza:
Szerintem elég akkor innod, bár nem a legjobb módszer, de biztosan lesz tejcsi. Viszont pl 2 litert letolni 2 órával szoptatás előtt sincs értelme, max 5-8 dl-t. Egyéntől is függ. Nekem a szoptatás elején, ha szoptatás közben ittam az is sokat használt.
2011. dec. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2011. dec. 18. 21:02
 3/3 xStefix ***** válasza:

Ejj, tessék odafigyelni az egész napos ivásra. Nemcsak a tej miatt, magad miatt is. (Egyébként ismerős, én most pocakosan is elúszom néha...)

Tipp: Öntögesd ki magadnak reggel az aznapi adagjaidat fél-1 literes üvegekbe. Így vinni tudod magaddal mindenhova. (A teát és a rostos gyümölcslevet kisebb adagokba mérd ki és ha sokáig nem iszod, tedd hűtőbe, mert du-ra pimpósodni kezdhet. Estefelé inkább ásványvizet igyál, az kevésbé hajt meg éjjelre és nem romlik meg.)

2011. dec. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!