Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen diétát vagy fogyókúrát...

Milyen diétát vagy fogyókúrát lehet alkalmazni szopatás alatt?

Figyelt kérdés

Nem igazán a szépség miatt kellene lefogynom, hanem pénz spórolás miatt. Ugyanis nem férek bele a farmer nadrágjaimba, tavaszi és nyári ruháimba, de nem engedhetem meg magamnak, hogy komplett ruhatárat vegyek.

1 hét múlva fél éves babám csak szopizik. Súlyom stagnál. Próbáltam elhagyni a kenyeret és cukrot az étrendből, de nem fogyok. Tornázgatok is itthon dvd-kre. De mit tehetek még?


2012. jan. 24. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok mint te:) Én futok és egy hónapja "diétázok" babaszobás szoptatósreceptek alapján ( a korábbi listát vettem elő most meg már 16-án elindult a program azóta azt csinálom) de semmi változás.

Van egy olyan érzésem hogy sokkal nehezebben fog menni vagy talán egyáltalán nem míg szoptatok :(

2012. jan. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszike a választ.

8-9 kg-tól kellene megszabadulnom, tehát nem extrém soktól, de sajnos elég ahhoz, hogy ne férjek bele a ruháimba. Pénzem sincs új ruhákra és sajnálnám kidobni a régieket. Félek én is, hogy nem fogok tudni megszabadulni a súlyomtól csak szoptatás után. De még csak fél éves lesz a pici, még egy fél évet tuti szoptatni fogok.

2012. jan. 24. 09:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Én update-ezek de ez nem pénztárca kímélő dolog viszont gyors. Két hét alatt 4 kiló ment le nem koplalok sőt! A rucikra meg van egy tippem a Turi:) komolyan én nem vásároltam magamnak ott soha de most+ 20kg val mar csak elvből sem veszek új ruhákat de valamiben muszáj járni. Most alapdarabokat tok egyszerű cucokat hordok max ha olyan helyre megyek feldobom bizsuval. Pl múltkor egy cimkes Levi's farmert turikban 600 Ftert szinte sajnálni fogom ha kifogyok belole:)
2012. jan. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is próbálom az update módszert követni, mondjuk nem veszem meg a Norbi nevével fémjelzett cuccokat, így annyira nem vészes. Szénhidrát délelőtt, nekem müzli a reggelim pl. Sok gyümölcs, délután-este csak fehérje. 2 hét alatt kb. 1,5 kg ment le.
2012. jan. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha fogyni akarsz a szénhidratot felejtsd el, gyümölcs, zöldség minden mennyiségben, nyersen, főve, sütve, grillezve (csak hogy ne legyen unalmas.). És persze sok folyadék, így a tejed mennyiségét sem fogja befolyásolni, a minőségről pedig a sok természetes étel gondoskodik. Én szoptatás alatt fogytam le kb 6-7 kilót - bár én nekem nem a fogyás miatt kellett diétáznom.
2012. febr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!