Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Attól szaporodik a tej, hogy...

Attól szaporodik a tej, hogy gyakrabban kér enni a babám, vagyaz is számít, hogy miután kiürül a cici még szívogatja üresen is vagy 10 percig?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a kórházban azt mondták igen.
2012. jan. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minél több ingert kap, annál többet termel, mert "érzi" hogy "kevés" tehát termelni kell még. Még annyit tanácsoltak, hogy 3 óránként váltsak cicit, addig mindig csak az egyiket nyúzza!
2012. jan. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát az én babám 2 hónapos koráig 1 órát is cumizott rajta (ebből levontam már a fél órát, amikor ténylegesen evett), mégsem nőtt a tejem mennyisége.
2012. jan. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, sőt előfordulhat hogy az üresnek tűnő cici ennek hatására egyszer csak lead egy nagyobb adagot. Lehet hogy 20 perc kell hozzá, de én azt tapasztaltam hogy egy 1,5 órás (fogzós) cumizás alatt egyrészt többször is beindult a tejleadás, másrészt a másik cici közben tele lett, ami ugye amúgy nem történt volna meg 1,5 óra alatt. Úgyhogy IGEN.
2012. jan. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!