Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért van az, hogy egy-két...

Miért van az, hogy egy-két napig tele van a mellem, aztán majd egy hétig két óránként is szoptatni kell a lányomat, hogy jól lakjon?

Figyelt kérdés
Még csak 10 hetes a pici; sokat eszek, pihenek, Laktoherbet iszok, homeos bogyót szedek, de ez mostanában mindig így történik, nem tudom szinten tartani a tejtermelődést.
2009. máj. 29. 08:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia!Ugyanígy vagyok én is!Nehéz így,mert mindig azon paráztam,hogy elmegy a tejem..,6 hónapja szoptatok így!Hol két mellből,hogy egy mellből is sok!Én is szedtem mindenfélét,hiába,amióta nem szede azóta is ugyanannyi a tejem!Nyugi!
2009. máj. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!