Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt, fogyó, +...

Szoptatás alatt, fogyó, + alakformáló torna. Szabad?

Figyelt kérdés
8 hónapos lesz lassan a fiam. Napi 3* szopizik.
2012. jan. 26. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szabad, de ne drasztikusan:)Én szülés után 3 hónappal kezdtem tornázni és kevesebbet enni, nem lett kevesebb tejem, de az alakomnak jót tett:)

Amikor 1 éves lett a fiam, akkor már esténként eljártam futni is, de még így sem ment el a tejem:)Pedig fogytam sokat.

2012. jan. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak megerősíteni tudom az az elsőt. A sport nyugodtan mehet szoptatás alatt, ha szép lassan, fokozatosan kezdsz hozzá. Én futottam szoptatás alatt, semmi hatással nem volt a tejemre.


Fogyókúra alatt nem tudom mit értesz, de ha csak annyit hogy pl. eset hét után nem eszel, vagy kevesebb szénhidrát, akkor nem gondolom, hogy gondot okozna. Bár ebben a témában nincs tapasztalatom.

2012. jan. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam heti 2*1 órát járnék el tornázni. Kevesebbet eszem, édességet, nasit próbálom kizárni, és 7 után már nem eszek. Szigorúan reggeli, ebéd vacsora...
2012. jan. 26. 13:23
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
nem a tornaval van baj hanem azzal hogy alapveto fogalmad sincs arrol hogy mukodik a szervezeted...napi 3szori etkezes meg egy nem szoptato no szamari is egeszsegtelen...hatmeg neked...kezd az atvaltozast azzal hogy napi 5szor eszel keveset
2012. jan. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A napi 3 étkezés arra vonatkozik, amikor "rendes" kaját eszek. Közte persze eszek gyümölcsöt, vagy joghurtot.
2012. jan. 26. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!