Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A 2 hós babám 1 hete minden...

A 2 hós babám 1 hete minden nap sugárba kihányja amit eszik, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Ált hajnali órákban van, amikor túl mohón eszik v este amikor belealszik. Más is van ezzel igy? Hány "hányás" elfogadható még egy nap?
2008. ápr. 5. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bukásról beszélünk,vagy komoly hányásokról?

Ha komoly a dolog,akkor lehet,hogy orvoshoz kellett volna fordulni vele,főleg hogy egy hete csinálja,és eddig nem volt ilyen.

Ha csak bukik,akkor meg próbáld meg megbüfiztetni lefekvés előtt,hiába akar bealudni.A hugom nagyon bukós volt,és őt emiatt hason is alatatták,illetve sokat fogták úgy kézben,hogy az alkaron feküdt,a lábai a könyökünk fele,és a feje,meg a kézfejnél.

2008. ápr. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sír is nagyon? Nem ijesztgetés, de a szomszédban az derült ki, hogy szűk a gyomorszája a babának, meg is kellett műteni. Gyarapszik rendesen? Mert ha nem, vagy alig, akkor ez is felmerülhet. Ő is sugárban hányt.
2008. ápr. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát ez hányás nem bukás. Szépen gyarapszik 3260-al született és most 5 kiló felett van, 2 hósan.
2008. ápr. 5. 12:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbáld büfiztetni,ha nem múlik beszélj a védönövel,vagy gyerekorvossal.
2008. ápr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!Ezt ne halogasd beszélj a dokival.Tudom hogy hihetetlenül hangzik de egy ismerősöm babája nem bírta az anyatejet, és állandóan kihányta sugárba.A hányás nem vicc, ilyen pici babánál.
2008. ápr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, beszélj egy orvossal erről. Az is előfordulhat, hogy esetleg túl mohón, túl sokat eszik, és ez okozza a hányást. Ezt nekünk a doktorunk mondta, bár ő a bukásnál említette. Szerintem egyébként ne a mennyiségből indulj ki, attól, hogy sok jön kifele, még nem biztos, hogy hány:-)
2008. ápr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld meg szopi közben is büfiztetni, kb 5 perc után. De a dokihoz én is elvinném.
2008. ápr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A barátnőm kisfia ugyanígy csinált, mi azt hittük, hogy hányás, teljesen úgy nézett ki, de a dokija mondta, hogy ez is egy fajta bukás. Neki semmi baja nem volt, de azért nem árt az orvost megkérdezni.
2008. ápr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!