Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » S. O. S! Mit tegyek? (Többi lent)

S. O. S! Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Amióta megszültem, alig van étvágyam. Mindig letuszkolok egy keveset mindenből a tejem miatt, de elég kevés.

A fiam eddig nagyon jó baba volt, most 3 napja mintha kicserélték volna. Egész nap a cicin lógna, ha kiveszem a szájából üvölt, hogy éhes. Visszateszem mellre, semmi baja nincs. Folyamatosan szopik, elég sok tejem van, mégis ezt csinálja.

Mitől lehet?

Már nagyon kimerült vagyok, nem tudom, hogy mit kéne kezdenem vele. Gyenge lenne az anyatej? Próbáljuk meg a tápszert adni neki?


2012. febr. 7. 08:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel, a tápszeres babák is felnőnek egészségesen. Ne foglalkozz másokkal!
2012. febr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nálam is az utolsókat járja a cici, már alig jön belőle tej, teljesen lepuhult. És igen nekem is mindenki csak tanácsokat osztogatott hogy ezt egyek - igyak szoptassak folyton, fejjek. Fejtem én de szinte semmi nem jött. De ha egyszer nem jön belőle semmi csak nyűglődik a gyerek rajta akkor mit lehet csinálni. Fejlődési ugrása van meg majd megtermeli magának ezek mondták, csak sajnos nincs honnan. Tudtam azt milyen amikor tele van a cicim, folyt belőle a tej, nem győztem cserélni a melltartóbetétet, és ez az érzés szinte egyik napról a másikra elmúlt.

Kedden leszünk négy hetesek ennyi jutott a tejből sajnos.

És tényleg a végére már annyira be stresszeli magát az ember, hogy tényleg úgy érzi elege van az egész szoptatásból.

Így marad a tápszer először én is vonakodtam, de mikor láttam hogy jól lakott végre a gyerekem mit tudtam tenni elfogadtam. Ahogy etetés után békésen elnyúlt, mert végre jóllakott, ami a cici után nem volt meg.

2012. febr. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Nagy Pálné válasza:
Nagyon sajnálom,hogy így jártál, elhiszem,hogy mindent megtettél annak érdekében,hogy ne menjen el a tejcsid!Sajnos én is csak egy hónapos koráig tudtam szoptatni a picirkémet.Ne figyelj mások rosszindulatú megjegyzéseire,hiszen te ügyes voltál és ez sajnos nem rajtad múlott!Mindig a saját ösztöneidre hallgass és tudni fogod mi jó neked meg a babukádnak!Jó egészséget nektek és sok örömet a babához!
2012. febr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!