Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Laktoherb teáról tapasztalatok...

Laktoherb teáról tapasztalatok? Ha van elég tejem, lehet inni?

Figyelt kérdés
Az emésztés segítő hatása miatt. Fájdogál a babám hasa, de nem szeretnék neki teát adni, és azt írták a laktoherb tájékoztatóján, hogy a babák görcseit is oldja, ha az anya issza. Nem apasztja el a tejemet, ha iszom?
2009. jún. 2. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem inkább több tejem lett tőle, hogy ittam.
2009. jún. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tejserkentő hatása van, elvileg több tejednek kell lenni tőle. Amúgy az én babám attól görcsölt, szóval én nem ittam, de nálatok attól még jó lehet.

Próbálkozz meg vele, az elején ilyen minden. Kipróbálod, v bejön v nem.

2009. jún. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó a laktoherb tea ha gondok vannak a tejtermeléssel. Szerintem csak akkor érdemes inni ha valamiért több tejcit szeretnél. Én is megpróbáltam a baba miatt de ugyanúgy fájt a pocója. 3hót már betöltötte mire elmúlott. Általában a lányokra jellemző a hasfájás. Ha úgy döntesz iszod a teát és nem használ akkor sokminden van amit a pocójára ki tudsz próbálni. Mi végig kóstolgattunk mindent de igaából csak az idő segít. Water gripe,Espumisan,Infacol,Aloe activator,édesköménytea,papaverines oldat. Az egyetlen ami mindíg használt az a hasmasszírozás és a sok sok tornáztatás.
2009. jún. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van elég tejem, mégis szoktam inni néha 1-1 filterrel, mert már unom a vizet és cukros üdítőket is, ez pedig mégiscsak egészséges. Nekem nem apasztja el a tejemet.

Sőt, néha szoptatós teát is iszom, a granulátumosat.

Az én babám nem hasfájós, így azt nem tudom, hogy milyen hatással van rá.

2009. jún. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Általában a lányokra jellemző a hasfájás". Ezt meg honnan vetted? Mindenki azt mondja (rajtad kívűl), hogy a kisfiúk hasfájósabbak!!!


A kérdésre válaszolva: persze, igyál nyugodtan, serkenti a tejtermelést. Én napi 1 litert minimum megiszok belőle, már megszoktam. 5 hónapos a babám és eddig kizárólag anyatejet eszik.

2009. jún. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Tegnap elkezdtem inni a teát, már most észrevehető, hogy több a tejem. Eddig 2 cicit kiürített, most elég neki egy, és érezhető is a mellemen, sokkal jobban feszül.

Pocakjára ha ez nem használna, akkor kipróbálom az édeskömény teát, ha az sem akkor infacolt, és ha az sem akkor próbálkozom tovább:) 3 hós kora után úgyis elmúlik, csak addig is szeretnék rajt valahogy segíteni, mert elég keservesen tud szegénykém sírni, ha fáj a pocikája.

Jó babázást Nektek!

2009. jún. 3. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!