Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a helyesebb/jobb, ha egy...

Mi a helyesebb/jobb, ha egy etetésnél csak egyik mellre rakjuk vagy inkább mindketőre? Vélemények?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a doki azt mondta, hogy egy etetés egy cici, majd a köv. etetésnél a másik.

Aztán, majd ha csökken a tejed, ehet mind a kettőből.


A barátnőm mindkettőből szoptatta egy etetés alatt. Szóval ez is relative.


Aztán van amelyik doki azt mondja, ha nem fejjük le a maradék tejet, begyulladhat a mell. Nekem nem kellett fejnem soha. Egy etetésnél egy cici elég volt.

2012. febr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy etetés egy cici. Aztán ha jön a növekedési ugrás, van pótléknak még egy teli cici. Ha ilyen van, akkor mindig azzal kezd, amiből utoljára evett. Néhány nap alatt beáll az új kereslet-kínálat és újra mehet egy cici.

Én sem fejtem soha.

2012. febr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kezdettől 2 ciciből etettem! 15 hónapos a lányom, 6 hónapos koráig csak szopizott és még most is nap 3* kap cicit! Semmi rosszat nem csinálsz, ha két ciciből eteted, csak arra figyelj, hogy az elsőt rendesen ürítse ki és a következő szoptatásnál azzal kezdj, amelyikkel az előzőnél befejezted!
2012. febr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem úgy etesd, ahogy a babádnak jól esik! én van, amikor mindkét mellemből szoptatok és van, mikor csak egyből. semmi nincs belőle, nem hasfájós, mindig termelődik következő etetésre elég tejcsi is. Érezd jól magad szopi közben, figyelj a babóra, hogy neki hogy jó. ezt, így 3,5 év szoptatás után merem neked leírni. Most a 2. babámat szoptatom, ő is már több mint 1 éve szopik és a tesója is 2 éves kora körül hagyta abba a szopást. 6-7 hós kora körül, mikor komfort szopizott a kicsi volt, hogy 1 percig egyikből, 1 percig a másikból szopott. ezzel szerintem még serkentette is magának a tejet. Rendesen hízik,hízott is mindkettő, így az sem jött be, hogy 2 melles szoptatásnál csak a híg tejet kapja.
2012. febr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindkettőből szoptattam egy etetés alkalmával. Így is D kosaras lett az B-s mellemből, ha csak egyből szoptattam volna, gondolom még jobban megnőtt volna. És szerintem a tejtermelés is így folyamatosabb, mert amíg az egyik parkolópályán van, addig úgy veszi a szervezet, hogy nincs szükség rá, ezért kevesebb lesz. De szerintem nincs olyan, hogy helyes vagy helytelen, mindenkinek más válik be, de nekem logikusabbnak tűnik mindkettőből szoptatni.
2012. febr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!