Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 11 hónapig szoptattam, egy...

11 hónapig szoptattam, egy hete már nem, hogyan apasszam el a tejem, mert fáj a cicim picit? De nincs megtelve, meg bedurranva vagy feszülve.

Figyelt kérdés
már csak egy ciciből szoptattam, a jobból és egy hete elválasztotta magát a lányom. Két napja érzem, hogy fáj a cicim, hogyan apasszam el a tejem, mert gondolom, ettől fáj, nem? Vagy bízzam a természetre?
2012. febr. 10. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Kéne picit fejni sztem, minden nap egyre kevesebbet...nehogy bedurranjon...

De csak mindig annyit, hogy ne fájjon.

2012. febr. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1 hete nem szoptatok, ennyi idő alatt bedurrant volna, nem?

nem volt már sok tejem, ezért nem is számítottam arra, hogy itt lesz valami gond.

annyira nincs kedvem fejni :(

2012. febr. 10. 11:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Van rá homeopátia. Kérdezd a gyógyszerészt!
2012. febr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szió, lehet, hogy nem gyullad be, de elég ha marad ott egy csomó...csak icipicit fejjél...ma is fáj még?
2012. febr. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!