Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meggy allergizál úgy mint az...

Meggy allergizál úgy mint az eper?

Figyelt kérdés
Lehet szoptatás alatt meggyet enni,nem allergizál mint az eper?
2009. jún. 3. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
A meggy nem allergizál
2009. jún. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem allergizál a meggy se és az eper se, ha Te eszed és nem a babának adod. Tévhit, hogy a szoptató anyuka nem ehet epret! http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szopta.. Ezt a kérdést én tettem fel néhány hete, mert annyi össze-vissza dolgot olvastam már itt az oldalon, hogy kíváncsivá tett.
2009. jún. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a meggy nem(nagyon ritka esetben) allergizal.
2009. jún. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

az eper és a csresznye után itt az újabb.....

2009. jún. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
pontosan!! ha te eszed, egyik gyümölcs sem alergizál. használd ki, itt a gyümölcsszezon. tegnap biztos megettem vagy fél kiló cseresznyét. a 8 hós kisfiam csak úgy nézte. hát neki is adtam belőle. megpucoltam, és kis darabokat vágtam le neki, úgy ette. és izlett neki. ma egy fél puha, érett őszibarackot nyámnyolt el.
2009. jún. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!