Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 1 év szoptatás után, ha...

1 év szoptatás után, ha nagyon kevés már a tej, hogyan lehet visszahozni?

Figyelt kérdés

Mit tegyek, már 1 éves a babám,és pár hónapja már küzdök a tej meglétéért, de egyre apad. Már csak úgy 60g max. alkalmanként. Őszilét sokat iszom, már nem sokat segít, vagy talán pont azért van még ennyi, nem tudom. Most kezdjem el egy ekkora babával a gyakori mellre tételt?

Vagy mit tegyek, hogy elérjem a régi mennyiségeket, 160-200g is volt úgy fél éves koráig.

:(

Vagy ezt már így akarná a természet?



2012. febr. 19. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem így a természetes. Egyre többet eszik, egyre kevesebbet szopizik.

A szopizások ettől még megmaradhatnak, nem a mennyiség már a lényeg, hanem az összebújás.

2012. febr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
33%

Szoptass többet. Szpotasd meg minden étkezés előtt, ne utána. Este, éjjel is megkínálhatod vele, ha még igényli.


De miért méred egyáltalán? Eszik már mást is, nem? :)

2012. febr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindig étkezés előtt kap, azért mérem, hogy tudjam mennyit adjak utána neki kaját, vagy adjak -e egyáltalán akkor. Ha többet szopik, akkor várni szoktam az étkezéssel egy kicsit, ha keveset, akkor mehet a többi étel rögtön utána.Nálunk a többször kicsit jön be jobban.
2012. febr. 19. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!