Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Letezik olyan, hogy az egyszer...

Letezik olyan, hogy az egyszer elapadt anyatej 10,5 honap uttan ujra termelodik? Mert nekem most ujra jon anyatej a cickombol. Egezseges ez igy? Es ha igen hogyan tudnam vissza szoktatni a lanyomat?

Figyelt kérdés

2012. febr. 25. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
ne ijedj meg, de menj orvoshoz minél hamarabb,mert abszolút nem normális. nekem el sem apadt teljesen majd hirtelen ujra megindult, kimaradt a menszeszem, szédultem stb. majd orvostol-orvosig jártam, közben terveztuk a másodikat nem jött össze, állandóan uh-ra jártam és mielött MR-re küldtek volna teherbe estem végre. Barátnöm ugyanezzel a tünettel kezdte nem foglalkozott vele, mindent végig járt, ráment a pajzsmirigyére, majd a szemére mind a kettöre és müteni kellett. ez nem játék. elöször semmi tünet aztán minden egyszerre. én megusztam, vizsgáltasd ki magad.
2012. febr. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz. De miért akarod visszaszoktatni? Most már szinte mindent ehet,nincs szüksége az anyatejre.
2012. febr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az elso valaszolotol kerdeznem,hogy mit ertesz azon,hogy elsem apadt teljesen,es ujra beindult az anyatejed?Menyi ido telt el "szunet" kozot,es menyire jott vagy nem jott az anyatej?
2012. febr. 25. 09:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, visszaszoktatni már nem lenne jó ötlet, de fordulj orvoshoz mindenképp.
2012. febr. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
elsö vagyok. azt értem, hogy néha-néha pár csepp folyt elöször tejszínü majd vöröses, na akkor ijedtem meg.
2012. febr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Es ez az egesz folyamat meddig tartott?Es az orvosok mit mondtak mi volt az,es mitol?
2012. febr. 25. 18:02
 7/8 anonim ***** válasza:
sella szindrómára gyanakodtak, a tünetek arra utaltak. de végül is mivel közbe sikerült teherbe esnem nem derült ki igazából mert a babával az egész megszünt. jo pár hónapig eltartott.
2012. febr. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
voltál orvoshoz? mi van veled?
2012. febr. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!