Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mire szavaztok a kettő közül?...

Mire szavaztok a kettő közül? Karamalz vagy őszilé? és hogyan?

Figyelt kérdés
tejserkentésre...

2012. febr. 27. 10:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Karamalz: nagyon megdobtam a tejem, pedig nekem mindig elég volt és finom a citromos.


Őszilé: még nem hallottam, hogy tejszaporító lenne, pedig 17 hónapig szoptattam és sok kismamával beszélgettem. Én félnék, hogy pocak fájást csinál a kicsinél.

Helyette talán az almalevet próbáld.

2012. febr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Őszilevet én rengeteget ittam, be is indult a tejem rendesen, és mikor ecseteltem a dr néninek, hogy milyen szuper sok tejem van rögtön le is állított róla, állítólag attól fájt a hasa a fiamnak. :( Rostosat nem, csak szűrt levet ihattam (alma, szőlő), attól viszont nem volt látványosan sok tejem.


A Karamalz sem segített nálam.

2012. febr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
karamalz nekem bejött, őszilétől fájt a hasa
2012. febr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az őszilé nálam bevált 4 éve a fiamnál is, és most a lányomnál is. Szerencsére egyik sem hasfájós. A karamalz malátaital ugye? Még nem próbáltam, de lehet kifogom :)
2012. febr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 sumergo ***** válasza:

Őszilé, és sárgabaracklé, nagyon bevált. A sárgabaracklé akkor is jó, ha kicsit fáj a pocija, rendesen megmozgatja a beleit, jól kikakilja magát, aztán nagyon jól érzi magát!

Én a Karamalz-ról nem hallottam. Azt sem tudom mi ez.

2012. febr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A Karamalz alkoholmentes "sör", egy malátaital. Szoptatós kismamáknak ajánlják.

Csak azt nem tudom mennyit igyak egy nap az egyikből, vagy a másikból és mikor? Közvetlen szopi előtt?

2012. febr. 27. 21:31
 7/13 anonim ***** válasza:
Alma és őszilevet ittam kb 1 litert naponta(+ásványvizet) és rengeteg tejem volt. Tejserkentő teát nem próbáltál?
2012. febr. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Próbáltam, de sajnos begörcsöltem tőle, és a babó hasa is fájt. Ezért szeretnék valami olyat, amit nem gyógynövényes dolog.

Szavazzatok még! :)

2012. febr. 28. 09:55
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is a citromos Karamalz-t iszom, 1 üveggel naponta, amikor eszembe jut, nincs fix időpontom, nem kötöttem szopihoz.A rostos gyümölcslevektől az én babám hasa is fájt.
2012. febr. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 xStefix ***** válasza:

Én csak a sört ittam, de nálam nem hatott. Igaz, akkor már 2,5 éves volt alányom, szóval a testem se vette az adást. :)


Kérdező: a gyakori szoptatás nem segít?

2012. febr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!