Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Karamalz alkoholmentes sörből...

Karamalz alkoholmentes sörből mennyit lehet ill. mennyit kell inni naponta tejserkentés céljából?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen a segítséget!
2010. aug. 23. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Amennyit akarsz, annyit ihatsz. Mivel alkoholmentes, olyan, mintha üdítőt innál. Hogy kimondottan tejserkentésre mennyit "kell", nem tudom. Nekem enélkül is elég volt, csak az íze miatt ittam néha. Viszont vigyázz vele, mert elég magas az energiatartalma, könnyem felszedhetsz vele jó pár kilót!
2010. aug. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Az energiatartalmát nem is néztem. :) Két napja iszom este, mára éreztem valami hatást.

Akkor kettőt nyugodtan megihatok (délelőtt egyet, és estefelé)? Nem fogja a szénsav a babám hasát bántani? Tapasztalat?

Köszönöm szépen még egyszer, hogy írtál!

Szép napot!

2010. aug. 23. 17:11
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Bármennyire hihetetlen, a tej mennyiségét leginkább gyakoribb szoptatással vagy fejések beiktatásával tudod növelni, természetesen megfelelő folyadékbevitel mellett.
2010. aug. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom, tudom, igény szerint szoptatok, és szopik után fejek 20 percet, de mégsem elég. :( Ezért próbálok meg mindent, amit csak lehet.
2010. aug. 23. 17:19
 5/9 anonim ***** válasza:
A enyémnek nem bántotta a pociját a szénsav, igaz ő egyáltalán nem volt hasfájós. Így ihattam az alkohol mentes sört és a buborékos ásványvizet is gond nélkül.
2010. aug. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy nem elég?
2010. aug. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Van, hogy csak 20 ml-t tud cicizni, és utána hiába fejem, pár cseppnél nem jön több. :( Délelőtt viszont 60-at sikerült neki kiszívni, gondolom a sör is besegített (legalábbis én ennek tudom be, mert eddig a jobb mellemből szinte alig jött valami). Ezért kérdeztem, hogy mennyit lehet belőle inni...

Egyébként 3 hetes a babám.


Köszönöm szépen az eddigi válaszokat és a segítséget!

2010. aug. 23. 17:59
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Ezen egyáltalán nem kellene aggódnod. Két fiam van, a kisebbik most 5 hónapos. A babád pont annyit eszik alkalmanként, amennyire szüksége van, persze ehhez az is kell, hogy megfelelő ideig szopizhasson. A kisebbik fiam ennyi idősen 1-1,5 órát is cicin töltött alkalmanként. Ne aggódj, pont annyi tejed van amennyi kell, sőt, szopizás közben is termelődik. Egy 3 hetes babával ne várd, hogy durranásig tele legyenek a cicijeid. Az ő korában még előfordul, hogy egyszerre csak 10, máskor 120 ml is lecsúszik. Az a fontos, hogy gyarapodjon (én például soha nem mértem sem a gyerekeket, sem az elfogyasztott mennyiséget, szükségtelen stressz). Tényleg ne aggódj, a tested és a baba mindenféle praktika nélkül is összhangba kerül:)
2010. aug. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves vagy, köszönöm szépen!

Sajnos akarva-akaratlanul is stresszelem magam, mert egy hétig mérnem kell minden étkezés előtt és után. :(

Kislányom is szeret cicin lenni órákon át. :)

Köszönöm még egyszer a megnyugtató szavakat!

Minden jót!

2010. aug. 23. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!