Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi idő alatt hozott...

Mennyi idő alatt hozott eredményt a szoptatós tea. Pl. Laktoherb, Fitolac, Hipp Natal, More Milk kapszula, Urtica Urens?

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Biztos sokmindenkinek használ, nekem nem. 6 hetesen már tápszert kellett adnom a babának.
2009. jún. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én iszom a Laktoherb-et 3 hóanpja de szerintem itt az számít, hogy ezáltal megiszok egy csomó folyadékot.
2009. jún. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Szia! a laktoherb nagyon jó, főleg este igyál belőle, reggelre rengeteg tejem volt tőle mindig.
2009. jún. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó mindegyik nekem 7 hónapig volt tejcsi inkább a bogyókT SZOPOGATTam:-))eleinte teáztam is!!
2009. jún. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem szinte azonnal hatottak. A teákat próbáltam, illetve a more milk kapszulát. A kapszulától olyan erős lett a tejleadó reflexem, hogy szinte fájt, ahogy belövellt a tejcsi, amikor a babám elkezdett szopizni. Igaz nem olcsó, de nekem nagyon vált.
2009. jún. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!