Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha a kórházba viszek mellszívó...

Ha a kórházba viszek mellszívót, hogy oldható meg a sterilizálás?

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 07:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát mindenek előtt kérdezd meg a kórházban ahol szülsz, hogy engedik-e a használatát!

Egyébként én kaptam ismerőstől olyan sterilizáló zacskót, amit mikróban is lehet használni.Csak vizet kellett bele tölteni, bele rakni a "dolgot", pár percre berakni és kész.Szerintem nézz utána interneten.Nekem nagyon hasznos volt, és egyszerű a használata.Bárhova eltudtam vinni, csak beraktam a tatyóba és indulás! :)

Nem kellett mindenhova 3 cumisüveggel mennem, hogy steril maradjon minden etetésnél, és nem kellett zaklatnom 1 ismerősömet sem azzal, hogy most akkor főzzünk cumisüveget. ;)

2012. márc. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem olyan aranyosak voltak a nővérek hogy ők maguk ajánlották fel hogy sterilizálják nekem. Nagyon aranyosak voltak.

Mindenkinek megcsinálták.


Kérdezd meg őket nyugodtan. Ha megcsinálják akkor jó.


Ha nem akkor pedig kérd meg a férjedet, anyukádat hogy otthon intézze el és gyorsan vigyék vissza neked.

2012. márc. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%

Nálunk a mosdató mellett volt az a kéz fertőtlenítő folyadék. Én abból raktam a mellszívó részeire (amire lehetett), azzal "átsikáltam" és jó alaposan vízzel lemostam, öblítettem.

Igaz, szerintem nem 100%-ban fertőtlenített, de jobban nem tudtam megoldani.

2012. márc. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én bevitettem a férjemmel a mikrós sterilizátort,és azzal sterilizáltam.és nem foglalkoztam vele,hogy engedik -e vagy nem.magyaráztak,de én akkor is használtam,és ha nem így tettem volna,nem tudtam volna szoptatni egy évig.a fiam nagyon gyenge volt,nem tudta beindítani a tejtermelést,mellszívóval sikerült
2012. márc. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hol fogsz szulni? Hatha ugy konnyebb segiteni. :-)
2012. márc. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én veszprémbe szültem,ott kérték is a mellszívót,bár fertőtlenítve vittem ők mégis lesterilizálták nekem és még az össze rakásában és a használatában is sokat segítettek.
2012. márc. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A Jánosban csecsemősöknél a konyha mosogatójában fertőtlenítették a cumisüvegeket + a mellszívókat is ha bevitted nekik. Tuti bárhol megoldható, hiszen az üvegeket/cumikat úgyis muszáj...
2012. márc. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Uzsokiban a nővérkék lesterilizálják! De ha ott nem, ahol te fogsz szülni, vegyél Chicco sterilizáló folyadékot! Kimosod bent a kézmosót, abban hígítod fel a folyadékot, és már mehet is a sterilizálás!
2012. márc. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A Margit kh-ban a csecsemősöknél volt folyadék alapú és mikrós sterilizáló is. Sőt normális esetben a kórház segít a tej beindításában "gyári" mellszívóval, ami azért komolyabb, mint a boltban vásárolhatók
2012. márc. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, Baross utcába megyünk, remélem ott is támogatók lesznek, ahogy többen is írtátok.
2012. márc. 4. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!