Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti milyen módszerrel sterilizá...

Ti milyen módszerrel sterilizáltok majd a babának?

Figyelt kérdés
Én vettem ilyen műanyag mikrós sterilizálót,de nem hinném, hogy ez elég.Sterilizáló folyadékhoz mit szóltok?Ti vettetek?

2012. jan. 30. 11:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Volt amikor simán egy lábasba forraltam és volt amikor sterilizáló löttyibe áztattam.
2012. jan. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Sehogy. Az új cumit mirkósba lesterilizáltam és ennyi! Soha semmi baja nem volt, a szájpenészt is csak hírből ismerjük. Gondold meg, nem hiszem hogy szükség van rá.
2012. jan. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Mit akarsz sterilizálni?
2012. jan. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A cumiját, a cumisüveget, a mellszívóhoz tartozó dolgokat..

Köszönöm az eddigi válaszokat:)

2012. jan. 30. 11:29
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Lábos, forralt víz. De pár hónapos kortól én már csak meleg vízzel lemostam, és a második gyereknél már ennyire se strapáltam magam, harmadiknál se fogom... :o)
2012. jan. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Sima forralás nagy ritkán, egyébként Chicco sterilizáló folyadék. 1 liter, sokáig elég, kb. 1200.- ft és kis helyen elfér :) Szerettem ezt a folyadékot, most is fogok venni. Egy "baj" van vele, ha sokáig benne felejtettem, akkor citromillatú lett a cucc, de a lányomat ez nem zavarta.
2012. jan. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

Ahogy már írták is, ki kell főzni lábasban és ennyi. Egyébként a forró víz is megteszi. Soha nem volt semmi baja a gyereknek tőle... A chicco folyadékot megvettem én is, de kb egyszer használtam, mert citrom illata lett mindennek, a fiam utálta! :S Azóta azzal takarítom a bútorokat... :)


Nagyon fel van már fújva ez a fertőtlenítés dolog... Mindent kitalálnak már, csak hogy fizess többezer ft-ot! Felesleges pénzkidobás!!! :D

2012. jan. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Nézd én is vettem ezt a mikrós sterilizálót. 6,5 hónapja használjuk töretlenül és lelkesen! Semmi baja nincs a lányunknak. Nem beteg, nincs szájpenésze.
2012. jan. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Változó, hogy mit használtam.Folyadékot eleinte, aztán forralt vizet, amibe citomsavat tettem a vízkő ellen.Cumisüvegből mam volt, amit magában is be lehet tenni a mikroba egy pici vízzel sterilizálni.
2012. jan. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
maradt a forralt víz meg a lábas. Túl drágának találom a sterilizáló folyadékot a rendeltetéséhez képest. Szerintem ez is csak egy olyan felesleges cucc, amit rá lehet sózni a naiv anyukákra. Csak akkor van értelme, ha valóban szükséges:pl ha nem tudsz bármilyen oknál fogva vizet forralni. Am a forralás 5 perc, józan paraszti ésszel nem értem, mit nem lehet ezen megcsinálni.
2012. jan. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!