Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Irjon letszi olyan anyuka,...

Irjon letszi olyan anyuka, akinek valoszinu menstr. Cikusa miatt megvaltozott a tej ize, es a babaja alig szopizott! Gyakori ez a problema? Letezik ilyen?

Figyelt kérdés

Az en babam 6 hetesen csinalta elosszor-bar a nogyogyim szerint nem a ciklustol,nincs peteeresem,nem menstrualok.Most 10 hetes,es ujbol kezdodik a remalom.Meddig lesz ez igy,havonta amig szoptatok?Ketsegbe vagyok esve!7-10 napig tartott a multkor.

Van ilyen?Vagy mas lehet a baja?Csak lene valassza magat!!!!Szopizik,kikopi,izgatott,szopi,kikop,jar keze laba,es 5 pec alatt befejezi,elutasitja.Cumit soha nem kapott,cumisuveget sem ismeri.Segitsetek!!!!!!!


2009. jún. 10. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ilyen, kb 2 hete, most 4 hónapos múlt. Előtte nem vettem észre hasonlót. Akkor nekem is itt azt mondták, lehet, h ez van a dologban. Pár nap alatt javult a helyzet, azóta viszont egész nap eszeget, de mindig keveset. Hogy ez a változás van-e ezzel összefüggésben nem tudom, kíváncsi vagyok, hogy nálunk is rendszeres lesz-e. Egyébként lehet benne valami.
2009. jún. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia

Ugyan ebben a cipőben járunk 2hete, 3hónaposan megjött a mensim és nem akart cicizni, azóta tápot kap és ha lefejem a tejet akkor sem akarja megenni, és nem a cumis üveggel van gondja , mert a tápot gond nélkül eszi.

szóval van ilyen pedig szerettem volna még szopiztatni.

Most lefagyasztom hátha majd a pürékhez jó lesz, egyébként azóta rohamosan apad a tejem ,hiába fejek.

2009. jún. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 4 és fél hós a fiam, (pont reggel jött meg,megint)ilyenkor szopizik csak sokszor elkezd rajta sírni,és eröltetni kell,és mivel éhes csak szopizik valamit,utána nem ordit gondolom akkor nem maradt éhes,de tény:Megérzi!

Eröltesd,ha nagyon éhes akkor elfogja fogadni a cicit,nem kell táphoz nyúlni,ne tedd!!

2009. jún. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!