Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Teljesen megvaltozott a babam...

Teljesen megvaltozott a babam etkezese! Hagyjam, hatha visszaall? (9napos kisfiu)

Figyelt kérdés

Kb 5 orankent kell enni bar akkor 80-90 ml-t megeszik! En 3 orankent fejek kb 100 ml-t mert nem tudom ezt kivarni, raadasul

Korhazban vagyok tegnap delutan ota, antibiotikumos infulzioval a karomba, mert mehgyulladast kaptam, es csak napkozben lehet itt, bar nem is tudnam most ellatni szegenyt :(

Szoval Gond ez? Vagy ez meg valtozik? O amugy jol van mar hizott 200 grammot, emesztese is jo!


2009. máj. 7. 10:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Amig kórházban vagy nagyon jól teszed, hogy fejsz, hogy fenntartsd a tejtermelést. A háromóránkénti fejés ideális. Lehetőleg éjszaka is ürítsd ki a melleidet legalább egyszer.

A babád alvási és evési szokásai folyamatosan változnak. Ha éjszaka elszik 4-5 órát, az neked is pihentető és nem fogja csökkenteni a tejtermelést, de ha nappal is 5 óránként eszik, az már kihathat a tejmennyiségedre, ezért javasolt 3-4 óra után finoman ébresztgetni és megkínálni. Két hetesen még napi 8-12 szoptatást javasolnak, ezért, ha Ő kényelmes fajta, akkor neked kell egy kicsit unszoni, hogy megkapja a szükésges folyadék és táplálék mennyiséget.

Jobbulást kívánok és eredményes, boldog szoptatást!

2009. máj. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!