Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szülés után mikor kell először...

Szülés után mikor kell először szoptatni?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 12. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerencsés vagy akkor már a szülőszobában a melledre teheted a véres,magzatmázos kis csöppséget,de sajna magyarhonnban ez még nem bevett eljárás:(
2008. ápr. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Császárral szültem és amint kitoltak a műtőbül már mellre is tettem és nagyon ügyesen szopott. A legtöbb kórházban oda figyelnek erre.
2008. ápr. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Az első fiamat császárral szültem. Nem hogy nem tehettem mellre,de csak a lábát simogathattam meg. 12 óra őrző után mehettem le a szobába amikor hozták végre és szoptathattam. A második fiamat természetesen szültem,rátették a hasamra kb 1 percig és már vitték is. Bár ott 2 óra múlva találkoztunk.:)

Kórháza válogatja sajnos.:(

2008. ápr. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor lehetett, amikor már a kórteremben voltunk. Szülés után megfigyelés (1 óra), utána betoltak a szobába, kb. 10 perccel később hozták is a fiamat. Igaz, akkor pont aludt, de ahogy felébredt, mellretettem.
2008. ápr. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok nekem az elsőt csak a kórteremben adták oda, de a másodikat már a szülőszobán megszoptathatam.
2008. ápr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Bababarát kórházakban már a szülőszobán rögtön szülés után szoptathatsz, mert a babának és a tejtermelésnek is ez a legjobb!

Ha nem bababarát kórházban szülsz, én úgy tudom, hogy ott is kérheted, hogy így legyen, mert jogosd van hozzá. (csak sokan inkább belenyugszanak, hogy abban a kórházban nem szokás.)

2008. ápr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szülés utáni első 2 órában angyon erős a szopóreflex, érdemes kihasználni a baba és a tejtermelődés miatt is :)
2008. ápr. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legjobb rögtön szoptatni! Az előtej a legfontosabb a babának. Amikor téged elláttak (varrás, stb.) és babát felöltöztették, akkor kérjed, hogy adják oda, mert szoptatni akarsz. De ha szerencséd van, akkor ez a kórházban természetes. Az én kislányom 10 perccel a megszületése után teljes 1 órán keresztül szopott! CSodálatos érzés!!
2008. ápr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!