Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek korán elment a teje,...

Akinek korán elment a teje, érezte úgy később, hogy nem tett meg mindent annak érdekében, hogy ne így legyen?

Figyelt kérdés
Hogy tehetett volna többet is??
2012. márc. 13. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tehettem volna többet is, de már szinte elviselhetetlenül fájtak a bimbóim, kevés is volt a tej nagyon, és a kicsi üvöltött a cicin. Ezért nem erőltettem túl sokáig a dolgot, meg genetikai oka is van, hogy nem tudtam szoptatni. Ez van sajnos, de a lényeg, hogy szépen nő a kislányom, boldog, kiegyensúlyozott. :)
2012. márc. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

3 hónapos koráig szoptattam, de már nagyon korán kellett pótolni is.

Fizikailag mindent megtettem, most nem is sorolom, viszon a lelki nyugiért és zavartalanságért sajnos nem.

Most úgy gondolom, be kellett volna tartani a 6 hétig nem jöhetnek látogatóba dolgot.

Mert mi 2 hetes korától jöttünk-mentünk vele, én meg szégyenlős is vagyok...Elvonultam vele, mindenki megértette, kivétel anyósom, aki bejött és leült velem szemben......viszont ha máshová mentünk akkor oda is "kellett". Apósom meg nem is vette észre sokszor hogy szoptatNÉK, csak bejött a szobába, hiába mondtam, hogy mostmár eszünk mindjárt!!


Legközelebb ezen is változtatok.

2012. márc. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3 hónapig szoptattam, a végén csak fejtem, nem tettem meg mindent hogy legyen tejem, de eddig mindenképpen akartam hogy a betegségeket kivédjük télen. Nem szerettem szoptatni, nem bánom.
2012. márc. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább azt bánom, hogy hallgattam nagyokos védőnőre, rokonra stb. és erőltettem a szopit, ezzel szenvedtünk, ő mert éhes volt mindig, én meg idegileg ki voltam. Rögtön tápszert kellett volna adni.
2012. márc. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2 hétig volt tejem... Nem éreztem, hogy nem tettem meg mindent. Genetika. Tesómnak sem volt egyik gyereknél sem. Nem szabad belebetegedni...
2012. márc. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 2,5 hónapig szoptattam a kislányom és mindent megtettem hogy tovább tudjam bele voltam betegedve amikor üvöltött nekem meg nem volt elég tejcsim,Nem is akarok rá gondolni arról nem beszélve hogy megvettem egy csomó típusú mellszívót amik itt állnak most a szekrénybe és csak azt értem el velük hogy kikészültek a mellbimbóim az egyik körbe repedt a másik keresztbe.Állandóan véreztek fájtak akkor is erőltettem míg a párom mondta hogy most már elég ebből.Most lassan 4 hónapos a kislányom és egészséges szép baba örülök hogy eddig is tudtam szoptatni de nagyon megszenvedtünk.
2012. márc. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!