Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek erről a videóról?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=q-ZPzuUC0s8&feature=related

Bocsi, hogy így linkeltem be. Szerintetek nem túl idős ez a kislány már ehhez? És nem furcsa, hogy a kisfiú is ott van?


2012. márc. 15. 08:47
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem nagyon aranyos, döntse el mindenki maga, hogy nekik meddig jó szoptatni. Látszólag mindkettőjük élvezte, és ez a lényeg. Ami nekem a furcsa, hogy ezt felteszik a youtube-ra.

Hozzáteszem, én nem tervezek eddig szoptatni, de nekem nem is baj, ha valakinek ez boldogságot okoz.

2012. márc. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy 22 hónapos még nem annyira nagy. Annak ellenére, hogy én sem szoptattam ilyen sokáig, mert nem akartam, azért nem tartom ezt olyan extrémnek. Van a youtube-on egy olyan videó is, amelyiken egy 8 éves kislány szopik, na, az durva.

Azt meg végképp nem értem, mi a baj azzal, hog yott van a kisfiú. Mégis hol legyen? :) Nálunk napokon belül megszületik a tesó, és biztos, hogy az esetek túlnyomó részében a kisfiam jelenlétében fogom szoptatni, mert el sem tudom képzelni, hogyan lehetne ezt máshogy.

2012. márc. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Ezt én sem értem, hol kellene lennie a másik gyereknek?

Nekem a kicsi 3, a nagy 23 hónapos, amíg a kicsi szopik, egyértelműen a nagy is ott van.

Nem túl idős, szerintem 1,5-2 éves korig normális dolog a szoptatás.

2012. márc. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Nekem nagyon furcsa ez a mostani divat, hogy 2-3 évig szoptatnak a nők. Én ezt nem tartom jónak. Szerintem ugyanolyan rossz szokássá válik egy idő után, hogy egy ilyen nagy gyerek szopizni akar, mint az ujjszopás vagy a cumi vagy bármi, ami kicsiként még normális, de később már nem az.
2012. márc. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Miért van youtube-on..?? Ez a nagyon fura.
2012. márc. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kábé ezer szoptatós videó van fent...
2012. márc. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 xStefix ***** válasza:
74%

... és közülük csak a kevesebb az olyan videó, ami épphogy bíztatná, motiválná az anyukákat arra, hogy (minél tovább) szoptassanak. :S

Ez a videó szerintem is rendben van, de a múltkori 8 éveses már nagyon nem találó, mert azzal tutira nem az lesz a hatás, hogy dejó, ezt én is csinálni akarom. Persze az, aki feltölti, nem is ilyen véleményformáló szándékkal teszi, gondolom, de sajnos akkor is sok embert megbotránkoztat vele. Én mint évekig szoptató de nem ennyire extrovertált anyuka kicsit szomorúnak találom, hogy sokakban mindössze ennyi élmény ragad meg erről a témáról, mert ugye ez a látványos és a nem tipikus. Pedig annyira nem erről szól az egész... de ezek a videók is csak ezt a képet erősítik, akarva-akaratlanul.

2012. márc. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
Akkor szerintem kb az az ezer szoptatós is fura...
2012. márc. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Boglárka, kérlek fejtsd már ki, miért fura egy szoptatós videó!
2012. márc. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol más a szokás. Afrikai törzseknél pl nem verné ki a biztosítékot a nyolc évesen szoptatott gyerek sem. Nálunk ez már túlzásnak számít, és bár én is a nagyobbik lányomat három évesen még szoptattam ( este, elalváshoz igényelte), azt a videót már én is túlzásnak éreztem. Jelenleg tíz hónapos babámat szoptatom, és úgy tervezem, hogy ő is két éves koráig szopizik majd, persze ha igényt tart rá. Ráerőszakolni nem fogom, meg szerintem nem is lehet. Viszont ami nálunk pl érdekes, az az, hogy a nagyobbik lányom, aki most lesz öt éves, még mindig kér anyatejet, most már pohárból. Le kell neki fejnem, és megissza. Ez nem beteges? Mert így nekem ez pl fura.
2012. márc. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!