Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi erről a videóról a vélemény...

Mi erről a videóról a véleményetek (akik már szültek! ) Igazi vagy jól megrendezett és eljátszott?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 28. 13:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom!Nekem igazinak tűnik!Ha csak nem valami más színezi pirossá a vizet mint mondjuk a saját vére! Meg ott a köldökzsinór is!Na mindegy......én nem vagyok szakértő de szerintem igazi!
2011. jún. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, maga a szülés nem tűnik igazinak. Azért ritkán pottyan csak így ki a baba. Ráadásul még egy rendes terpesz sem fért el a kádban.

Viszont a baba tényleg újszülöttnek látszott.

2011. jún. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
szerintem is az!:) bár akkor elég erős nő..
2011. jún. 28. 13:12
 4/18 anonim ***** válasza:

Egyet értek a 2. válaszadóval!


Üdv:2 gyerkőcös

2011. jún. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én se nagyon tudom, a vér meg baba teljesen valóssá teszi a dolgot, de így szülni...még nyomás se volt kivehető és már ott is volt a baby!!
2011. jún. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Hát én is kétkedek egy picit.

Ugyan az én szülésem császárral végződött, de valahogy elég hihetetlen számomra, hogy tényleg csak így kipottyan egy gyerek... Semmi fájdalmat, semmi erőlködést nem véltem felfedezni a nő arcán. Egyáltalán nem látszik rajta, hogy éppen szül.

Persze ettől lehet, hogy igazi, és akkor elismerésre méltó a teljesítménye az anyukának!

2011. jún. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom,én már szültem,de esküszöm nem tudom eldönteni.

Az az igazság,hogy a baba nagyon nagyon újszülöttnek tűnik,és a köldökzsinór is ott van meg tényleg úgy sír a baba,mint akinek még ott a víz a torkában (nem is értem miért nem segít neki azzal,hogy legalább hasra tartja egy picit,hogy kifolyjon).

Ami viszont fura,hogy ennyire könnyen jött a baba (bár ki tudja mióta szenved már ott).

És az is lehet,hogy ez a nőnek az 5. babája,hát itt a gyakorin is hallani olyan történeteket hogy tényleg szinte kicsusszant a babája,nem is gondolta volna,és épphogy beértek,stb...

Tehát tulajdonképpen lehet igazi a videó.

Sőt.

Egyre inkább afelé hajlok.

2011. jún. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nekem is igazi tűnt! Legalább is a baba színe és a köldökzsinor is, valamit a vér, ez mind mind igazinak tűnik!

Ha igazi, akkor a második babámat én is így szeretném szülni, mert az első az nem ilyen volt! Már mint ennyire könnyen, csak kórházban!

2011. jún. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

igazinak tűnt

ott volt a köldökzsinór is

láttátok?.

szerintem azért kapta ki hírtelen hogy ne legyen a víz alatt a baba azért tűnt furának nektek :)

2011. jún. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

és ott a vértócsa is a vízben

a kisbaba is úgy tűnik mint aki tényleg akkor született


szerintem igazi !!

2011. jún. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!