Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt milyen fájdalo...

Szoptatás alatt milyen fájdalomcsillapítót lehet bevenni fejfájásra?

Figyelt kérdés
Algoflex-et javasolta a védőnő, de a gyógyszerész lebeszélt róla.
2012. márc. 16. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Én azt vettem be. Gyerekorvos ajánlotta.

Panadol, Algopyrin is szedhető.

2012. márc. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A védőnőnek hihetsz, a gyógyszerésznek nem, mert ő nem mondhat mást, csak hogy ne vegyél be semmit, mivel nem vállalhat felelősséget. Én múltkor belázasodtam, és a gyógyszerész azt mondta bevehetek egy fél algopirint, aztán többet semmit. Bevettem, a lázam meg feljebb ment, a végén az ügyeleten kötöttem ki, és ott kiderült, hogy akár két algopirint is nyugodtan bevehetek, merthogy a babáknak is azt adnak injekcióban ha magas a lázuk. Úgyhogy a gyógyszerészt ne kérdezd, a védőnő szerintem nem mondott olyat amit ne vehetnél be. Ha nagyon bizonytalan vagy kérdezd meg a gyermekorvost, ő biztos hogy tud még olyan gyógyszereket ajánlani amit szoptatás alatt lehet nyugodtan szedni.
2012. márc. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
paracetamolos gyógyszerek (pl. Panadol) és Algopyrin. Nekem ezt mondták.
2012. márc. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!