Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Minek gondoljátok azokat akik...

Minek gondoljátok azokat akik azért nem szoptatnak hogy szép maradjon a melle? Ha te lennél a pasija hogy reagálnál? Örülnél hogy csak a tied a melle?

Figyelt kérdés

2012. márc. 28. 20:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%

Ez butaság.Akinek olyan a melle az 2 gyerek szoptatása után is szépen visszarendeződik,akinek meg nem olyan,az úgyis megváltozik,meglógósodik.

A gének és hízás-fogyás befolyásolják.

2012. márc. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
15%

Nekme nem volt tejem, szinte egy csepp sem. ( 5m 2 hónapon keresztül) még is csúnyább lett.


de ezen semmi kivetni való nincs. mindenki azt csinál amit akar. saját élete saját gyereke. és mit szolsz ahhoz az anyához aki csöcsön lógatja a gyerekét 3 évig majd nem tudja apuka miért jár prostihoz aki legalább nöként kinéz.

2012. márc. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%

Mondhatni köztudott, hogy már maga a terhesség is a mell növekedéséhez vezet, ahogy a tejbelövellés is okozhat új szakadásokat a mell bőrén.

Ergo már szoptatnia se kell.


Itt férfi neked nem igen fog válaszolni, mert kétlem, hogy tobzódnának a kategóriában.


A férjem nyugodjon bele, hogy nem csak két mell vagyok (vagy jelen esetben inkább emlő), ha csak a feszes cickóm tartja mellettem, nem szülök neki gyereket.

Egyszerre úgyse használnák mindketten, csak felváltva. ;)


Egy gyerek rengeteg áldozattal és lemondással jár, még ha ez elcsépelt mondat, akkor is.

Aki ennyire se hajlandó, az éretlen az anyaságra.



A szoptatás és az anyatej a legjobb, amit a gyerek kaphat.

A legtöbb apa szintén meg akarja adni a gyerekének azt, ami a legjobb, de ebbe nem tud beleszólni.


Ha pasi lennék, akkor ebből következik, hogy egyrészt frusztrálna, hogy az első szülött szemem fénye sza.r műkaján tengődik, és nem kapja meg a legjobbat, másrészt a végletekig megsértődnék, hogy a nőm azt hiszi, csak a melle miatt vagyok vele, és fontosabb nekem a hegyes-feszes mellehúsa, mint a saját gyerekem testi-lelki egészsége.

2012. márc. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ha a nő nem szoptatná a gyerekét elhagynátok a csajt ?
2012. márc. 28. 20:37
 5/22 anonim ***** válasza:
57%

off: "az első szülött szemem fénye sza.r műkaján tengődik"


Köszi, ez szép volt, jólesett... ezzel jól leírtad azokat az anyukákat is, akik szerettek volna, de nem tudtak szoptatni.


on:

Akinek jó a genetikája, akár két-három sokáig szopiztatott gyerek után is fiatalos cicijei maradnak, akinek meg nem adatott meg ez a jó gén, annak így is, úgy is lógni fog. Az idő és a gravitáció mindenkinél dolgozik. Ha meg később ezt plasztikáztatni akarja, akkor meg tök mindegy, hogy a szoptatási időszak után teszi ezt meg, vagy később.

Ez a "csak a tied a melle" számomra érthetetlen, mert a mellem az enyém, nem a férjemé. Nem egy tárgy, amit birtokolni lehet, hanem egy testrész, ami az emberhez tartozik. Apukának el kell fogadnia, hogy átmenetileg esetleg szüneteltetnie kell a ciciimádatot. A szoptatás egy véges dolog, nem tart örökké.

2012. márc. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyeséget csinál az olyan ember.A mell alakja genetika.Engem édesanyám szoptatott,ha csak a mellét látnád meg nem mondanád,hogy 50 éves,olyan szép tartása,formája van.Más barátnőm 1-2 hétig tudott csak szoptatni,mégis panaszkodnak hogy megereszkedtek,elcsúnyultak a melleik.Az enyém vissza állt eredeti formájára (kicsi) és alakjára,nekem ez így jó.Terhesen úgy voltam vele,szoptatok amíg tudok,aztán ha nagyon gáz lesz utána,veszek fel rá személyi kölcsönt és megcsináltatom :)
2012. márc. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
51%
Én meg azt gondolom hogy mindenkinek a magánügye hogy táplálja a gyerekét, semmi közöm hozzá! Miért nem lehet már leszállni a témáról és a saját dolgotokkal foglalkozni? Milyen alapon törtök pálcát egy anya fölött amiatt hogy szoptat, nem szoptat, miért nem szoptat, meddig szoptat, mennyit szoptat? Ha valaki nem szoptat akkor azért támadtok neki, ha sokáig szoptat azért, ha nyilvánosan szoptat azért stb. Miért jó ez a mások életében vájkálás? Ezért szeretek külföldön élni, itt messze toleránsabbak az emberek egymással és nincs ez a felhajtás a szoptatás körül.
2012. márc. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ha én lennék a pasija, akkor megmondanám neki hogy szoptasson, ha annyira zavarja később a megváltozott melle, akkor van plasztikai sebész...
2012. márc. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%
Az olyan nő és férfi akinek a külsőségek jelentik az értékeket és csak tökéletes külsővel van önbazulmuk és bizalmuk a párjukkal szemben, az ne vállaljon gyereket, mert érzelmileg és szellemileg éretlen rá.
2012. márc. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Férjem biológus. Az ő véleménye:

A női mell elsődleges célja evolúciósan az utódok táplálása.

hogy a férfiak gyönyörködnek, és örömüket lelik benne, az másodlagos.


Azt, hogy szülés után nulla szoptatással is megereszkedhet a mell, és eldeformálódhat, és megnőhet rajta a bimbó vagy a bimbóudvar, már leírták.


Én 3,5 éven át szoptattam, órákat naponta (több gyerek), a mellem teljesen olyan, mint azt megelőzően. Szerencsének is nevezhetjük.

2012. ápr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!