Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van a bimbóudvaromon egy lógó...

Van a bimbóudvaromon egy lógó fibróma. Nem fogja ez zavarni a kisfiamat a szopizásban?

Figyelt kérdés
És vajon onnan le lehet szedetni?

2012. ápr. 3. 07:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nézesd meg orvossal. Nekem egy szemölcsöm van a mellem és a vállam között félúton (máshogy nem tudom behatráolni), de a fiam annó rengeteget belekapott, szopizás közben ugye állandóan matatott. Volt, hogy vérzett is. Én már akkor nem vettem le, mert nyár volt és olyankor úgy tudom nem lehet, de most nagyon akarom, csak még erőt és időt kell találni (második babám várom). Szerintem neked sem lenne jó, ha lekaparná, ezek ilyen szempontból elég veszélyes dolgok.
2012. ápr. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%

Nekem is van abimbóudvaromon,az első terhesség alatt jött ki egy, és nem okozott gondot!

Most várjuk a hugit anagylányom még szopik,még 3 jött azóta de most sem zavaró!


2 éves kislány és 34 hetes pocakcsajszi anyuja

2012. ápr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

menj el a bőrgyógyászhoz, lehet, leszedi.


nekem vírusos szemölcs volt a mellem felett, amit leszedtek, mert mivel vírusos a baba elkaphatja.


a bimbóudvaromnál is van vmi fitygő (nemtommi), ami maradt :) és baj sem lett belőle

2012. ápr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!