Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan kell szedni azUtrica...

Hogyan kell szedni azUtrica Urenst és a Ricinus communist?

Figyelt kérdés

Mindenhol mast lehet olvasni, úgyhogy teljesen tanácstalan vagyok. Lehet folyamatosan vagy szünetet kell tartani? Hányszor kell egy nap? Vagy ez olyan, hogy mindenkinél más válik be? Vagy van rá szabály?

Köszönöm a segítséget!


2012. ápr. 8. 02:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Moncsa:Szia 3évig szoptatam 2dik fiam most meg 1éve szoptatom a lányomat én ugy szedtem hogy 2hétig ultricát 3x5golyo elötte utána ne mossál fogat és ne egyél ne igyál!aztán 1hét szünet ha kell akkor ujra 2hétig szedd de nagyon hozzá fogsz szokni amit tanácsolok a tejre!bodza szörp meg coopos 2literes almalé illetve maci kávé ezek jöttek be4sikeres szoptatást kivánok illetve ha kérdésed van keress meg privátban
2012. ápr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, ezekről az egyéb "csodaszerekről" még nem is hallottam, de ki fogom próbálni! Próba szerencse! :)
2012. ápr. 9. 04:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!