Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A More Milk kapszula hatásos...

A More Milk kapszula hatásos lehet ugyis ha nem fejek?

Figyelt kérdés

Második baba, ugy nem nagyon van időm fejni, viszont vészesen fogyóban a tejem. Babám még csak két hónapos.

Köszönöm a válaszokat!



2012. ápr. 13. 03:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Szedtem, nem lett több tőle a tejem, pedig éjjel keltem fejni, mert végig aludta az éjszakát, de estére annyira kevés tejem volt, hogy amit éjjel lefejtem, azt még este megkapta cumisüvegből.

Nekem ami bevált, este egy zacskó popcorn, másnap 150-200 tudott szopizni a babám, Mihály pedig nem ettem, akkor 100 ha tudott.

2012. ápr. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azt szedtem, nem fejtem mellette, és nagyon rengeteg tejet csinált így is. Szerintem brutál erős egy kapszula. Bár ez gondolom alkattól is függ. Egyik barátnőmnek több lett tőle a teje, de nem lett elég, pótolni kellett, mástól meg azt hallottam, hogy elment a teje, és visszahozta. Szóval változó ez is.
2012. ápr. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor egy próbát megér. Igazz, hogy elég húzós az ára, de ha segít, akkor megéri. Te hol vetted? Neten vagy lehet gyógyszertárban is? Te hogy szedted?

Köszi!

2012. ápr. 15. 21:37
 4/5 anonim ***** válasza:
A gyógyszertárban vette a férjem. Hát igen, elég drága, de ha beválik, akkor a barátnőm szerint nem jön ki drágábbra, mint a tápszer. Én úgy szedtem, hogy előtte és utána 20 percre nem ittam-ettem semmit, és nagyon kevés folyadékkal nyeltem le. Mivel folyékony eleve, ezért akkor szívódik fel teljesen, ha viszonylag üres gyomorba érkezik (emiatt van az előtte-utána 20 perc), erre érdemes figyelni, különben sokat veszít a hatásából. Legfeljebb naponta négyet ettem, az elsőt reggel éhgyomorra, az utolsót lefekvés előtt. Viszont mikor már beállt szépen a kereslet-kínálat, akkor abbahagytam, és legfeljebb akkor ettem pár szemet, ha éreztem, hogy kicsivel kevesebb tejcsi van. Nekem nagyon bevált (6 hónapos a babám, és még mindig elég tejem van). Jó egészséget és jó babázást :)
2012. ápr. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2012. ápr. 18. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!